Reklama
WYBORY. Najnowsze preferencje wyborcze w okręgu tarnowskim
WYDARZENIA - WYBORY 2019
niedziela, 15 września 2019 14:03

Ile mandatów w wyborach do Sejmu w naszym okręgu zdobędzie Prawo i Sprawiedliwość, a ile pozostałe partie? Swoją najnowszą prognozę opublikował Marcin Palade, socjolog i autor analiz wyborczych. Oparł swoje wyliczenia na wynikach średnich. 

 
WYBORY. PKW rozlosowała numery list w wyborach
WYDARZENIA - WYBORY 2019
piątek, 13 września 2019 13:11

Państwowa Komisja Wyborcza rozlosowała dziś numery list wyborczych komitetów, które zgłosiły listy kandydatów w więcej niż jednym okręgu wyborczym w związku z wyborami do Parlamentu, które odbędą się 13 października.

 
WYBORY. Martwe dusze na listach poparcia Liroya. PKW zleciła ponowną weryfikację podpisów
WYDARZENIA - WYBORY 2019
czwartek, 05 września 2019 18:45

PKW zaleciła ponowną weryfikację wykazów podpisów pod kandydatura komitetu Skuteczni Piotra Liroya Marca w Tarnowie - informuje w czwartek "Rzeczpospolita". Według "Rz" do list Skutecznych, ale także Bezpartyjnych i Samorządowców załączono wykazy podpisów z osobami zmarłymi.  Okazuje się, że złożona w Okręgowej Komisji Wyborczej w Tarnowie lista poparcia KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca zawierała dane trzech nieistniejących osób, a do Okręgowej Komisji Wyborczej w Koninie ten sam komitet zgłosił kandydatów, którzy nie spełnili wymogu ukończenia 21 lat – co jest wymagane, gdy ubiega się o mandat posła.

 
WYBORY. Znamy wszystkich kandydatów do Sejmu i Senatu
WYDARZENIA - WYBORY 2019
środa, 04 września 2019 17:34

Minął termin zgłaszania kandydatów w październikowych wyborach parlamentarnych. Oto kandydaci, którzy powalczą o 9 mandatów poselskich:

 
WYBORY. Dzisiaj ostatni dzień rejestracji kandydatów do Sejmu oraz Senatu
WYDARZENIA - WYBORY 2019
wtorek, 03 września 2019 10:10

Do północy 3 września komitety wyborcze muszą zarejestrować kandydatów na posłów i senatorów. Najważniejsze z nich już pojawiły się w okręgowych komisjach z dokumentami potrzebnymi do rejestracji. Dotychczas w okręgu tarnowskim zarejestrowano listy Konfederacji, PiS i PSL.

 
WYBORY. Lewica zaprezentowała listę do Sejmu
WYDARZENIA - WYBORY 2019
niedziela, 01 września 2019 12:48

Lewica do Sejmu skompletowała swoją listę wyborczą. Rejestrację zaplanowano na najbliższy poniedziałek. 

 
Wybory. PSL z listą do Sejmu
WYDARZENIA - WYBORY 2019
sobota, 31 sierpnia 2019 18:56

Zdaniem liderów partii lista PSL ma wiele atutów. Są na niej doświadczeni samorządowcy, ale także przedsiębiorcy, rolnicy, nauczyciele, lekarze. - Nie mam watpliwości, że każdy z naszych kandydatów, jest wstanie zagrnąć nawet po kilka tysięcy głosów.

 
WYBORY. PSL zarejestrował kandydatów na Senatora
WYDARZENIA - WYBORY 2019
czwartek, 29 sierpnia 2019 19:52

Polskie Stronnictwo Ludowe zarejestrowało kandydatów na senatora zarówno w okręgu 34, jak i 35. W jednym z nich o godność członka wyższej izby parlamentu powalczy były starosta, wicestarosta i szef samorządu powiatu tarnowskiego – Zbigniew Karciński (na co dzień, zastępca dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Gromniku). Okręg ten obejmuje powiat tarnowski i dąbrowski oraz miasto Tarnów. Okręg 35: kandydatem PSL jest Wojciech Kozak, były wicemarszałek Małopolski (okręg obejmuje powiaty brzeski, bocheński, wielicki i proszowicki).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

ikp2a

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .