Dębno


Dębno. Kolejna kadencja samorządu PDF Drukuj Email
piątek, 23 listopada 2018 19:51

Przez kolejnych pięć lat pracami Rady Gminy w Dębnie będzie kierował Paweł Matura. Wspierać go będą Marek Łośko oraz Józef Ciuruś. Tak zdecydowali radni, którzy po raz pierwszy w nowej kadencji, spotkali się w tym tygodniu. Podczas sesji inaugurującej kadencję samorządu 2018 – 2023 zaprzysiężeni zostali nie tylko radni, ale także wójta gminy, Wiesława Kozłowskiego. – Za nami czas wyborów, teraz czas pracy na rzecz lokalnej społeczności. Jestem przekonany, że teraz, po zmianie władzy w sejmiku województwa małopolskiego, nasze projekty nie będą blokowane przez pracowników Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. To będzie przełomowa w dziejach naszej gminy kadencja. Wszystkich zachęcam do pracy na rzecz naszej Małej Ojczyzny – Gminy Dębno. Od nas zależy jak będziemy się rozwijali – mówi naszej redakcji wójt Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Dzieci dla niepodległej... PDF Drukuj Email
środa, 14 listopada 2018 21:16

Niedawno w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich odbyła się uroczystość z okazji 100 lecia szkoły połączona z obchodami odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na wniosek dyrektora placówki oświatowej, Władysławy Sadłoń, uroczystość została objęta dwoma patronatami: Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości oraz Patronat Honorowy Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak.

 
Dębno. To tylko ćwiczenia PDF Drukuj Email
wtorek, 13 listopada 2018 21:02

Prze dwa dni:  14-15 listopada 2018 rok, u odbędą się ćwiczenia RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowych ludności. W ramach ćwiczenie nadany zostanie sygnał alarmowy, sygnał akustyczny – modulowany dźwięk syreny w okresie trzech minut, dotyczący zagrożenia z powietrza.

 
Dębno. Dla niepodległej i jej twórców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 listopada 2018 11:42

PI0 0970Bardzo bogaty program o charakterze patriotyczno – religijnym przygotowano w tym roku, z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Rok to wyjątkowy – bo przypada w nim setna rocznica wybicia się naszego kraju na niepodległość.  – Nasza gmina w sposób szczególny uczciła to wydarzenie. Przygotowaliśmy kilka uroczystości o charakterze patriotyczno – religijnym. Dziękuję wszystkich za wywieszenia flagi. W ten sposób pokazaliśmy nasze wielkie przywiązanie do Polski, do naszej Ojczyzny, do tradycji. Dziękuję także za bardzo liczny  udział w uroczystościach – mówi wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

 
Dębno. Gminne uroczystości święta niepodległości PDF Drukuj Email
piątek, 09 listopada 2018 18:47

Już w najbliższa niedzielę, 11 listopada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. – Nasza gmina w sposób szczególny chce uczcić to wydarzenie. Przygotowaliśmy kilka uroczystości o charakterze patriotyczno – religijnym. Zachęcam wszystkich do wywieszenia flagi. W ten sposób pokażmy nasze wielkie przywiązanie do Polski, do naszej Ojczyzny, do tradycji. Zachęcma także do udziału w uroczystościach – wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski serdecznie zaprasza mieszkańców gminy do wzięcia udziału w uroczystościach  organizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2018 r.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 142

pr0602019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .