Region Tarnowski


Włodzimierz Bernacki złożył rezygnację z funkcji prezesa regionalnych struktur PiS PDF Drukuj Email
niedziela, 29 grudnia 2019 22:26

Profesor Włodzimierz Bernacki zrezygnował z prezesowania tarnowskimi strukturami Prawa i Sprawiedliwości. Nasz informator na Nowogrodzkiej w Warszawie (siedziba Prawa i Sprawiedliwości) twierdzi, że senator, a zarazem prezes zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Tarnowskim Okręgu Wyborczym, złożył rezygnację w miniony piątek. W piśmie do władz partii poprosił o wyznaczenie następcy z dniem 1 stycznia 2020 roku. Kto zostanie nowym szefem struktur PiS? Kiedy się pojawi?

 
Tarnów. Wicemarszałek w Azotach PDF Drukuj Email
sobota, 28 grudnia 2019 00:04

GLY 0735Zmienia się charakter Zakładów Azotowych w Tarnowie, które realizują coraz większe i coraz bardziej wymagające projekty, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów. Stają się firmą coraz bardziej specjalistyczną. Poszerzenie oferty o jeszcze bardziej zaawansowane tworzywa stwarza możliwości wzrostu przychodów i rozwijania innowacyjności produktów w tym obszarze – mówił na otwarciu Wytwórni Tworzyw Modyfikowanych, uruchamianej w Tarnowie przez Grupę Azoty, Edward Czesak z zarządu województwa małopolskiego. Inwestycja z budżetem 100 mln zł powstała w partnerstwie z niemiecką firmą Akro Plastic.

 
Dwa nowe ambulanse już w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego PDF Drukuj Email
sobota, 28 grudnia 2019 00:01

To dobra informacja dla mieszkańców regionu tarnowskiego. Niedawno w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie odbyła się uroczystość przekazania do użytku nowych ambulansów, zakupionych między innymi ze środków przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Wojewodę Małopolskiego. Tak jak zapowiadano trafią one do filii PSPR w Wojniczu oraz w Mościcach. Ambulanse przekazali tarnowskim ratownikom medycznym Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma oraz Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie Andrzej Pasek.

 
Ciężkowice. Zaproszenie do orszaku PDF Drukuj Email
piątek, 27 grudnia 2019 23:55

Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice oraz Bractwo Kurkowe w Ciężkowicach zapraszają do udziału w Orszaku Trzech Króli w Ciężkowicach, który zaplanowano na 6 stycznia 2020 roku. Podobnie jak w roku ubiegłym orszaki królewskie zbiorą się i wyruszą w kierunku rynku z następujących miejsc: Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - ul. Łuczkiewicza; Parkingu koło Urzędu Gminy - ul. Tysiąclecia 19 oraz Ośrodka Zdrowia - ul. Zdrowia 1.

 
Szerzyny. Nietypowa lekcja PDF Drukuj Email
piątek, 27 grudnia 2019 23:51

W Publicznej Szkole Podstawowej w Swoszowej, odbyła się nietypowa lekcja WOS-u dla dzieci i młodzieży z udziałem szczególnego gościa Pana Norberta Kaczmarczyka Posła na Sejm RP. Była to praktyczna lekcja wiedzy o społeczeństwie i historii. W trakcie spotkania Pan Poseł wyjaśnił uczniom jak pracuje Sejm, przedstawił zagadnienia związane z pracą rządu i samorządu terytorialnego różnych szczebli. - To była bardzo ciekawa i pouczająca lekcja – mówił wójt Grzegorz Gotfryd.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 108

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .