Region Tarnowski


Drugi przypadek koronawirusa w powiecie bocheńskim PDF Drukuj Email
wtorek, 24 marca 2020 21:58

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnej osoby. Tym razem chodzi o mężczyznę w sile wieku - mieszkańca powiatu bocheńskiego. Jego stan jest dobry.

 
Pierwsza ofiara koronawirusa w regionie PDF Drukuj Email
wtorek, 24 marca 2020 16:49

Dzisiaj zmarł proboszcz parafii Drwini. Był zarażony koronawirusem. Przebywał na domowej kwarantannie. Poczuł się gorzej, wezwano pogotowie. Pomimo reanaimacji duchowny zmarł. Pojawili się policjanci z KPP w Bochni. 

 
Pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie brzeskim PDF Drukuj Email
wtorek, 24 marca 2020 16:00

Jest pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie brzeskim. To na razie wiadomość nieoficjalna – ale sprawdzona.  Na razie kwarantannie domowej została poddana młoda kobieta z Wojakowej w gminie Iwkowa. Jak ustaliła nasza redakcja kobieta czuje się dobrze. Kwarantannie poddano najbliższe otoczenie zarażaonej.

 
Powiat Tarnowski. Będzie miejsce zbiorowej kwarantanny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 marca 2020 14:26

Starostwo Powiatowe w Tarnowie na polecenie Wojewody Małopolskiego przygotowuje miejsca zbiorowej kwarantanny. Potrzebne są osoby, które odpłatnie podejmą się pracy w tych jednostkach. Oferta jest skierowana do osób, które posiadają uprawnienia medyczne: lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni oraz studenci medycyny i pielęgniarstwa, począwszy od trzeciego roku. Poszukiwane są także osoby do wykonywania prac technicznych związanych z bieżącym zabezpieczeniem funkcjonowania.

 
Potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie bocheńskim. W małopolsce zakażonych jest 31 osób PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 marca 2020 14:22

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych czterech osób. Pierwszy przypadek to mężczyzna w sile wieku, z powiatu krakowskiego. Jego stan jest dobry. Przebywa w izolacji domowej. Drugi przypadek to również mężczyzna w sile wieku z powiatu bocheńskiego. I jego stan jest dobry, będzie przebywał w izolacji domowej. Ponadto dwie zakażone osoby pochodzą z powiatu dąbrowskiego (kobieta i mężczyzna w sile wieku). Obydwoje są w dobrym stanie, pozostaną w izolacji domowej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 122

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .