Reklama
Czchów. Burmistrz wspiera ZOL
WYDARZENIA - Czchów
środa, 15 kwietnia 2020 18:21

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czchowie, w związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe, które zostanie przeznaczone na cele statutowe. – Zwracam się do wszystkich mieszkańców naszej gminy, ale także do wszystkich o wsparcie tej inicjatywy. To trudny okres dla tego typu placówek. Nie pozostawiajmy osób schorowanych, starszych samym sobie.  W obecnej sytuacji pragniemy zwrócić się do osób, firm oraz instytucji o pomoc, bowiem mamy teraz bardzo duże zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej tj. maseczki, fartuchy, kombinezony, gogle, przyłbice dla personelu medycznego oraz na środki dezynfekcyjne. W związku z pandemią koronawirusa wyżej wymienione środki jednorazowego użytku bardzo podrożały i są trudno dostępne na rynku – mówi burmistrz Marek Chudoba.

Ze względu na zakaz odwiedzin w ZOL-u potrzebne są nam również inne produkty, które w normalnej sytuacji przynosiły rodziny,  np. środki higieny osobistej dla pacjentów itp. Gdybyście Państwo zechcieli nam pomóc w sytuacji, w której się znaleźliśmy, bylibyśmy bardzo wdzięczni. Wpłaty finansowe na rzecz SPGZOZ w Czchowie prosimy dokonywać na nr konta: 05 8589 0006 0040 0000 2408 0005 tytułem "Darowizna". Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie SPGZOZ w Czchowie - tel. 14 68 43 452 lub e-mailowo  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Za okazane zrozumienie i pomoc z góry serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całego personelu medycznego oraz leczonych przez nas pacjentów – mówi kierownik SPGZOZ w Czchowie, Paweł Nieć.

(mir)

Wpłaty finansowe na rzecz SPGZOZ w Czchowie prosimy dokonywać na nr konta: 05 8589 0006 0040 0000 2408 0005 tytułem "Darowizna"


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .