Kręciołek w Szczucinie
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 28 października 2019 19:43

Na Placu Targowym w Szczucinie Automobilklub Tarnowski oraz AutoMotoKlub Tarnowski zorganizowali III finałową rundę Kręciołka o Puchar Burmistrza Szczucina. „Kręciołek Samochodowy” jest imprezą sportową o charakterze otwartym dla kierowców nie posiadających żadnych licencji sportów samochodowych, legitymujących się aktualnym pozwoleniem na prowadzenie samochodu. Głównym założeniem imprezy jest promocja aktywnych form spędzania czasu młodzieży i dorosłych.

Nowością w tej rundzie była klasa pojazdów zabytkowych. Uroczystego wręczenie pucharów dokonał zastępca Burmistrza Szczucina, Tomasz Bełzowski. - Cieszy mnie, że na mapie rajdowej regionu znalazła się nasza gmina. Ta forma współpracy z mistrzami kierownicy to doskonały sposób na promocję gminy, a dla mieszkańców okazja do podpatrzenia mistrzów kierownicy. Mam nadzieję, że w latach następnych rajdowcy znowu odwiedza naszą gminę, a to wydarzenie sportowe na trwałe wpisze się w krajobraz wydarzeń gminy Szczucin – tłumaczy naszej redakcji zastępca burmistrza Tomasz Bełzowski.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .