Reklama
Krzysztof Bigaj odwołany
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 03 lutego 2019 18:18

Po blisko dwudziestu latach pełnienia różnych funkcji, ostatnio kierownika Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Brzesku, burmistrz Tomasz Latocha, odwołał Krzysztofa Bigaja.

W tym czasie, K. Bigaj był także wiceburmistrzem miasta: w latach 2002 – 2007 u boku Jana Musiała. Krzysztof Bigaj trafił do samorządu przed 20-laty. W 1998 roku został radnym Rady Miejskiej w Brzesku. Po kilku miesiącach otrzymał propozycję przejęcia działu promocji – przed nim szefem Biura Promocji był Jerzy Tyrkiel (wiceburmistrz w czasach włodarzenia miastem przez Grzegorza Wawrykę).

Podczas kampanii wyborczej w 2002 roku K. Bigaj dał się poznać jako sprawny szef kampanii wyborczej Jana Musiała. Po wyborach został powołany na stanowisko wiceburmistrza Brzeska. Kierował kampanią wyborczą Jana Musiała także w 2006 roku, rok później skutecznie udało się mu wesprzeć ówczesnego burmistrza w walce o mandat posła na Sejm RP. W wyborach uzupełniających na fotel burmistrza Brzeska – odpowiadał za kampanię Bogusława Babicza. Został jednak odsunięty od prowadzenia tej kampanii w II turze. To – moim skromnym rzecz jasna zdaniem – pogrzebało szanse Babicza na wygranie II tury. Nowy włodarza Brzeska – Grzegorz Wawryka zdecydował, że Krzysztof Bigaj nadal będzie kierował biurem. Z dniem 31 stycznia 2019 roku został odwołany (ma nadal pracować w Urzędzie Miejskim, jako główny specjalista).

Za public relations i promocję magistratu ma teraz odpowiadać Barbara Kuczek, która –  jak dowiedziała się nasza redakcja - współpracowała podczas kampanii wyborczej z burmistrzem Tomaszem Latochą.

(mir)


Komentarze (3)

Pseudonim : Krzysztof 03 luty 2019 17:51
Zobaczymy jak nowa pani kierownik będzie ganiać z parasolami na piknikach :).
Pseudonim : Janusz 04 luty 2019 10:00
Burmistrz przede wszystkim musi zapomnieć już o kampanii a brać się do roboty. Na razie najlepiej wychodzi mu jednak paradowanie na zdjęciach i udział w imprezach. Myślę że powoli kredyt zaufania się kończy Panie Burmistrzu i czas zabawy a także pozowania do zdjęć równiez kończ Pan powoli.
Pseudonim : Cześ 04 luty 2019 13:32
Każdy robi co najlepiej umie i pan tez

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .