Czchów. Burmistrz i radni po ślubowaniu
WYDARZENIA - Czchów
środa, 21 listopada 2018 19:20

Alicja Mordarska została przewodniczącą Rady Miejskiej w Czchowie. Tak zdecydowali radni na pierwszej sesji, która odbyła się we wtorek. Na wiceprzewodniczących rady wybrani zostali:  Małgorzata Czech z Czchowa oraz Kazimierz Kurzydło z Czchowa. Pierwsze posiedzenie sesji rozpoczęło odczytanie protokołu z wyniku wyborów na radnych. Potem rajcy złożyli ślubowanie oraz odebrali zaświadczenie o wyborze na członka Rady Miejskiej. Ślubowanie złożył także burmistrz Marek Chudoba.


Radnymi nowej kadencji: Małgorzata Czech, Beata Marchut, Alicja Mordarska, Bernadeta Salamon, Marek Gurgul, Zbigniew Jakóbczyk, Jerzy Kornaś, Dominik Kotas, Paweł Kozdrój, Kazimierz Kurzydło, Władysław Osada, Andrzej Rozciecha, Stanisław Sapała, Stefan Sowa, i Lesław Wrona. Burmistrz Czchowa złożył podziękowania dla Włodzimierza Rabiasza, który przez 4 kadencje pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czchowie.
- Rozpoczynamy kolejną kadencję samorządu w Czchowie. Ostatnie lata to okres wielkiego przyspieszenia inwestycyjnego. Mam nadzieję, że podobnie będzie w tej kadencji. Czeka nas sporo wyzwań. Wszystkich radnych zachęcam do owocnej pracy na rzecz naszej małej ojczyzny. Ze swojej strony deklaruję chęć współpracy ze wszystkimi radnymi, bez względu na to z jakiego komitetu startowali w wyborach. Potrzebujemy zgody, a nie politykierstwa. Nie przenośmy sporów z Warszawy do Czchowa  – podkreśla burmistrz Marek Chudoba.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .