Brzesko. Trzecia kadencja starosty
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 20 listopada 2018 19:28

Andrzej Potępa został ponownie starostą brzeskim. Wicestarostą wybrano Macieja Podobińskiego. Pięcioosobowy zarząd powiatu brzeskiego uzupełniają Ryszard Ożóg (przechodzi na emeryturę), Marek Antosz oraz Jacek Frankowski. Nowym szefem samorządu powiatowego został ponownie Kazimierz Brzyk. Na wiceprzewodniczących Rady Powiatu Brzeskiego wybrano Justynę Wójtowicz – Wodę oraz Grzegorz Mrozowskiego.

Starosta Andrzej Potępa dziękował za poparcie. Deklarował, że zrobi wszystko, by powiat brzeski rozwijał się, jak do tej pory, dynamicznie. Zachęcał do współdziałania na rzecz jego rozwoju. Apelował o wspólne pomysły i działania na rzecz rozwoju regionu. Dziękował w imieniu własnym, jak i wybranego podczas sesji – zarządu. Słowa podziękowania kierował także przewodniczący Kazimierz Brzyk. - Mam nadzieję, że współpraca w radzie będzie układała się wzorowo. - Możemy się spierać, na argumenty, a nie inwektywy – mówił.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .