Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 13 lipca 2018 01:00

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

Dzięki temu zadaniu budynek w centrum miejscowości Doły zmieni się nie do poznania. W obiekcie dotychczas działa m.in. wiejska świetlica, swoje miejsce spotkań mieli też tam również strażacy. Po zrealizowaniu całej inwestycji obiekt zyska nowy wygląd oraz funkcje użytkowe.

- Obecnie mieszkańcy Dołów nie mają miejsca na organizację spotkań i wydarzeń kulturalnych, które spełniałoby odpowiednie standardy. Zmieniamy to! - podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
- Dzięki inwestycji powiększy się metraż obiektu, co pozwoli na komfortowe użytkowanie tego budynku. W ten projekt mocno zaangażowali się mieszkańcy i jestem przekonany, że po zakończeniu inwestycji, budynek będzie tętnił życiem.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .