Weź do domu zwierzaka
WYDARZENIA - Aktualności
środa, 11 lipca 2007 18:32

Samotne, smutne psie oczy spoglądają zza krat  z nadzieją... mijają dni i lata, a one czekają w zapomnieniu - na ciepły dom, na miłość, na  przytulenie, na to by zostać na zawsze Twoim wiernym przyjacielem. – Weź go do domu zwierzaka, będziesz miał  najlepszego i najprawdziwszego przyjaciela. Chcemy znaleźć domy bezdomnym zwierzakom z tarnowskiego azylu – psy i koty do adopcji zaprezentują się podczas imprezy Tarnów fit & trendy 14 lipca na terenach MKS Tarnovia (ul. Bandrowskiego 9, od godziny 16). Zwierzaki są zdrowe, posiadają niezbędną wyprawkę i dużo miłości którą chcą obdarować swoich nowych właścicieli.

 

Przyprowadźcie także swojego pupila – jego stan zdrowia i ogólną kondycję sprawdzą lekarze weterynarii z przychodni dla zwierząt (z ul. Braci Saków 1) lek. wet. Magdaleny Szwec - Waś i Łukasz Waś.

Szczególnie podczas wakacji bezmyślni i bezlitośni ludzie pozbywają się zwierząt. Tłumaczą, że zabranie psa na wakacje jest niemożliwe, a zapewnienie mu opieki - zbyt kosztowne. Po co więc w ogóle brać sobie psa do domu? Zanim przygarniemy czy tez kupimy sobie zwierzątko zastanówmy się czy jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiednie warunki.  Na to również chcemy zwrócić uwagę podczas imprezy! Zwierzaki można zobaczyć na stronie www.wsb.tarnow.pl


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .