Bilet na wyspy Kiribati dla Marii Czubaszek
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 18 lutego 2012 00:10

Maria Czubaszek, znana dziennikarka, satyryk, scenarzysta, eseistka i… moralistka w jednej osobie, ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Tych drugich chyba przybywa, zwłaszcza po jej wyznaniu, że dokonała w swoim życiu dwukrotnej aborcji. Podczas spotkania promującego nową książkę (wywiad – rzekę przeprowadzony z Marią Czubaszek przez Artura Andrusa) tarnowski KoLiber przekazał głównej bohaterce meetingu bilet lotniczy w jedną stronę na wyspy Kiribati. O dziwo: takie zachowanie to nie zachowanie starszych pań, spod znaku ojca Tadeusza, ale grupy młodzieży, zniesmaczonej słowami Marii Czubaszek, która w telewizji TVN w programie „Uwaga” przyznała, że w swoim życiu dokonała dwóch aborcji. Co ciekawe dodała, że „dzięki zabiegowi czuje się cudownie”. Maria Czubaszek jest jurorem (szefuje) festiwalu kabaretowego PAKAdemia.

– To była forma protestu. Dziwi nas, że niektóre media, promują takie osoby, zachowanie ich godzi w wartości. Nasz sprzeciw nie ma nic wspólnego z rażeniem naszych uczuć religijnych, ale jest formą buntu, przeciwko promowaniu takich ludzi, takich postaw. Maria Czubaszek z drwiącym uśmiechem przyjęła prezent od Piotra Gładysza, prezesa tarnowskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber.

[mak]


Komentarze (5)

Pseudonim : ola 17 luty 2012 22:38
straciłam dla niej nawet odrobinę sympatii.
Pseudonim : Leszcz 18 luty 2012 06:53
Lepiej stworzyć dziecku koszmar życia niż poddać się aborcji ? tak uważacie mohery !!!!
Pseudonim : red 18 luty 2012 10:40
Czy twierdzisz drogi Leszczu, że Maria Czubaszek jest potworem ?
Pseudonim : bec 18 luty 2012 13:32
red, chyba nie zrozumiałeś pytania.
Pseudonim : red 18 luty 2012 13:42
Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo ciężko u ciebie z dedukcją. Napisałeś "Lepiej stworzyć dziecku koszmar życia niż poddać się aborcji ?" w nawiązaniu do twojego pytania - zapytałem - czy twierdzisz, że Maria Czubaszek zgotowałaby koszmar dziecku?

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .