Region: Nowe biuro okręgowe PiS
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 16 lutego 2012 23:52

Nową siedzibę ma Prawo i Sprawiedliwość. Mieści się przy ulicy Wałowej. – Po odejściu z PiS-u posła Józefa Rojka, uznaliśmy, że „stare” miejsce jest nieco „skażone”. To nie wchodzi w rachubę, by w jednym budynku mieć lokal poselski i partyjny z lokalem Solidarnej Polski – mówi nam poseł Edward Czesak. W jego ocenie ruch „kadrowy” w stronę Solidarnej Polski zakończył się. – Sondaże pokazują: kto miał rację w tym sporze. PiS ma wysokie notowania, a Solidarna Polska, zatrzymała się na granicy pięciu procent – podkreśla poseł Czesak. Nowe biuro to wspólny pomysł posłów PiS: Edwarda Czesaka, Włodzimierza Bernackiego oraz Michała Wojtkiewicza. Obiekt będzie pełnił zarówno funkcje biura poselskiego, jak i okręgowych struktur partii Jarosława Kaczyńskiego. W biurze nadal będą udzielane bezpłatne porady prawne, pomoc w pisaniu wniosków, dokumentów, pism do różnych instytucji. – Podobnie jest w moim biurze poselskim w Brzesku.

 

Pauperyzacja społeczeństwa sprawia, że wielu nie stać na opłacenie prawnika, wynajęcie jakiejś kancelarii. Sprawy o które do mnie trafiają, bywają skomplikowane. Staram się, podobnie jak moi pracownicy, pomagać i jak najlepiej tylko potrafimy, służyć wyborcom. Bo pracę poselską traktuję jako służbę regionowi i państwu polskiemu – tłumaczy nam poseł Czesak. Jego zdaniem wiele wskazuje na to, że tej pracy posłowie PiS będą mieli więcej. Już 70 proc. Polaków negatywnie ocenia pracę rządu. Pozytywnie na temat działalności gabinetu Donalda Tuska wypowiada się zaledwie 23 proc. badanych – wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP.

[mir]

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .