Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 14.03 Powiatowe ćwiczenia strażackie (0)
 • 12.03 Gmina:Pamiętali o oświacie (0)
 • 12.03Niedzielska: Gościmy uczniów (0)
 • 12.03 Powiat: Sesja (0)
 • 12.03Gmina: Sportowcy w Brzesku (0)
 • 12.03Brzesko: W zdrowym ciele (0)
 • 12.03Biadoliny:Scena gotowa (0)
 • 07.03 Szczepanów: Odblaskowa szkoła (0)
 • 06.03Brzesko: Potrójne wito (0)
 • 06.03Czchów ma rację w sporze z Limanową (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
Doda z Okocimskim Klubem Sportowym
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 20 maja 2012 16:00

PTR_5696W sobotę wieczorem, na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego wystąpiła Doda. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek muzyki pop, która od lat ma statut gwiazdy. Kilka jej utworów, przez wiele tygodni, okupowało listy przebojów. Niektóre piosenki na trwałem wpisały się do historii polskiej muzyki rozrywkowej. Bywa kontrowersyjna, ale… królowej to przystoi. Bo – jak sama mówi – królowa jest tylko jedna. 

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (16)
 
Region: Puchar Henriego Delaunay’a w Krakowie
WYDARZENIA - Fotokronika
środa, 09 maja 2012 21:07

Uroczyste powitanie pucharu rozpoczęło się o godz. 10:00 na Placu Szczepańskim w Krakowie. Slavek i Slavko - maskotki mistrzostw – przekazały wówczas puchar Prezydentowi Miasta Krakowa Jackowi Majchrowskiemu i Dyrektorowi turnieju EURO 2012 w Polsce Adamowi Olkowiczowi, by postawili trofeum na specjalnie wyeksponowanym miejscu. „Na ten dzień z pewnością czekali wszyscy kibice. Puchar, który znamy z relacji telewizyjnych, z najbardziej podniosłych chwil, mamy teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki” – powiedział Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. „To wyróżnienie, które jest kolejnym dowodem na to, jak ważną rolę będzie odgrywać nasze miasto podczas mistrzostw EURO 2012 mimo tego, że nie będą u nas rozgrywane żadne mecze” – dodał.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Medale, msza w intencji Ojczyzny i patriotyczne śpiewanie
WYDARZENIA - Fotokronika
czwartek, 03 maja 2012 21:47

ptr_3612Uroczysta sesja Rady Miejskiej rozpoczęła dzisiejsze uroczystości w Brzesku, związane z 221. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Trzy kolejne osoby otrzymały: „Medal na Wstędze za zasługi dla Brzeska”. Tytuł został ustanowiony przed wieloma laty. Nadawany jest osobom, które w sposób wyjątkowy wpisały się w historię Brzeska: a swoją pracą zawodową, działalnością społeczną przyczyniły się do wszechstronnego rozwoju miasta. 25 kwietnia, podczas sesji rady Miejskiej, rajcy postanowili nadać medal trzem kolejnym zasłużonym. W ten sposób zostali uhonorowani: Jan Opiła (żołnierz AK, przez wiele lat związany z tutejszymi firmami, działacz społeczny – między innymi LOK-u), Ksiądz prałat Tadeusz Górka (od kilkunastu lat proboszcz z Jadownik, wielki społecznik, człowiek wielkiego serca) oraz Michał Mleczko (emerytowany geodeta, malarz, który namalował ponad dwa tysiące obrazów, jeden z nich wręczył w imieniu miasta i powiatu, papieżowi, burmistrz Grzegorz Wawryka.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Dziewięć tysięcy na 'Ostoję'
WYDARZENIA - Fotokronika
czwartek, 26 kwietnia 2012 09:00

PTR_2930O blisko dziewięć tysięcy złotych wzbogaci się Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Opiekunów i Wolontariuszy "Ostoja" - Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku. To właśnie brzeski WTZ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku były organizatorami X aukcji prac uczestników warsztatu.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Druga rocznica katastrofy pod Smoleńskiem
WYDARZENIA - Fotokronika
środa, 11 kwietnia 2012 20:38
PTR_1680W drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński wraz z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości złożył kwiaty przed Pałacem Prezydenckim. W trakcie uroczystości odczytano nazwiska ofiar katastrofy. O godz. 8 rozpoczęła się Msza św. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca, który znajduje się w pobliżu Pałacu Prezydenckiego. Po zakończeniu Mszy św. Jarosław Kaczyński wraz z wicemarszałkiem sejmu Markiem Kuchcińskim, Maciejem Łopińskim, Mariuszem Błaszczakiem oraz liczną grupą osób zgromadzoną na Krakowskim Przedmieściu, udał się przed Pałac Prezydencki i złożył kwiaty.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (2)
 
Spotkanie opłatkowe radnych i sympatyków PiS
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 15 stycznia 2012 04:29
Sympatycy oraz działacze brzeskich struktur Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w piątkowy wieczór 13 stycznia na tradycyjnym opłatku noworocznym. Niestety, z powodu obowiązków parlamentarnych zabrakło na nim posła Edwarda Czesaka, głównego organizatora spotkania. Dlatego też obowiązki gospodarza pełnił Stanisław Pacura, który w imieniu posła i swoim własnym złożył zgromadzonym życzenia świąteczne i noworoczne. Życzenia na lepszy czas przekazali wszystkim również inni goście, przemawiała m.in. radna Sejmiku Województwa Małopolskiego pani Józefa Szczurek-Żelazko. Po tych wystąpieniach poświęcono opłatki, którymi uczestnicy spotkania łamali się, składając sobie życzenia. Nie mogło również zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd, jak i wspomnień z trudnych czasów stanu wojennego, przywoływanych przez zasłużonych działaczy ruchu solidarnościowego.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (2)
 
XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 08 stycznia 2012 22:01

PTR_8802Po raz kolejny mieszkańcy Brzeska udowodnili, że idea pomocy jest im bliska i potrafią otworzyć dla potrzebujących swoje serca i portfele. Blisko 190 wolontariuszy z brzeskiego sztabu kwestowało przez całą niedzielę na rzecz fundacji WOŚP. W Brzesku orkiestra zagrała po raz 13. W tym roku niezwykle owocna była licytacja, na Placu Kazimierza udało się zebrać 13 310 zł. Brzeski sztab zebrał 61244,96 zł. Tym samym udało się pobić zeszłoroczny rekord, kiedy to zebrano 57.565,91 złotych. Szczegółowa relacja w dniu jutrzejszym.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (11)
 
Otwarto halę sportową w Złotej
WYDARZENIA - Fotokronika
czwartek, 05 stycznia 2012 19:07
halazlotaCzwartek, 5 stycznia – to był na pewno wielki dzień dla społeczności Zespołu Szkół oraz mieszkańców Złotej. Budowa nowoczesnej hali sportowej kosztowała 1 milion 180 tysięcy złotych. Znaczna część tej kwoty została pokryta ze środków pomocowych, pochodzących ze środków MRPO. - Wreszcie po latach spełniło się życzenie mieszkańców – mówił podczas otwarcia burmistrz Czchowa Marek Chudoba. - Dla naszego budżetu było to znaczne obciążenie. Jednak moim celem, celem rady, jest dbanie o to, by nasi mieszkańcy odczuwali jak najmniej niedogodności. Dziękuję Urzędowi Marszałkowskiemu, a szczególnie wicemarszałkowi Stanisławowi Sorysowi, który skutecznie lobbował o wsparcie finansowe tej inwestycji- podkreślał burmistrz.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (1)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 24

Moda Eozone.pl

pr022018

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .