Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 14.03 Powiatowe ćwiczenia strażackie (0)
 • 12.03 Gmina:Pamiętali o oświacie (0)
 • 12.03Niedzielska: Gościmy uczniów (0)
 • 12.03 Powiat: Sesja (0)
 • 12.03Gmina: Sportowcy w Brzesku (0)
 • 12.03Brzesko: W zdrowym ciele (0)
 • 12.03Biadoliny:Scena gotowa (0)
 • 07.03 Szczepanów: Odblaskowa szkoła (0)
 • 06.03Brzesko: Potrójne wito (0)
 • 06.03Czchów ma rację w sporze z Limanową (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
Na kolonie z MOK-iem
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 22 maja 2009 11:55
Tradycyjnie już Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku i Urząd Miejski organizują w okresie wakacji kolonie letnie dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym roku zapraszają do Woli Michowej w Bieszczadach i do Jarosławca nad morzem. Kolonia letnia w Woli Michowej odbędzie się w dniach od 14 do 24 lipca, a jej koszt wynosi 740 złotych. Aby zapisać dziecko na dwutygodniowy turnus w Jarosławcu (od 1 do 14 sierpnia), należy wydać 950 złotych. Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać w sekretariacie MOK-u przy ulicy Kościuszki 7 w Brzesku.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Akurat z Wodeckim - Dni Brzeska 2009
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 15 maja 2009 15:32
Tegoroczne Święto Miasta zaplanowane zostało tradycyjnie na ostatni weekend czerwca. Tym razem trzydniowa impreza wzbogacona zostanie o nowe propozycje. Po raz pierwszy na Placu Kazimierza Wielkiego podziwiać będzie można Strongmanów. Nowością będzie też trwający przez trzy dni Jarmark Artystyczny. Wszystko rozpocznie się w kameralnym wnętrzu sali wystawowej MOK-u, gdzie w piątek 26 czerwca o godzinie 17.30 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa. Tego samego dnia na Placu Kazimierza Wielkiego zaprezentują się rodzime zespoły folklorystyczne. Zanim w sobotę 27 czerwca ożywi się Plac Kazimierza Wielkiego, do południa w wielu miejscach Brzeska organizowane będą rozgrywki sportowe. Zabawa ruszy o godzinie 15.00, tradycyjnie rozpocznie się blokiem taneczno-muzycznym w wykonaniu młodych artystów działających przy MOK, a całość połączona będzie z konkursami dla dzieci.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Małopolski Rajd Turystyczny
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 11 maja 2009 00:21
Słoneczna pogoda, piękne widoki, dobra zabawa, przyjemny wysiłek fizyczny to tylko niektóre z atrakcji które przeżyli młodzi szczurowiacy, którzy wzięli udział w XXXVII Małopolskim Rajdzie Turystycznym „HART” 27-29 kwietnia 2009r.  Dzięki zaangażowaniu Pana Mariana Zalewskiego - Wójta Gminy Szczurowa oraz Pani Elżbiety Gądek -  kierownika Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Szczurowej, dwadzieścioro uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy miało możliwość wziąć udział w tej bardzo atrakcyjnej wycieczce. Grupa ze Szczurowej razem z innymi zespołami wyruszyła dnia 27.04.2009 r. z Tarnowa na Rajd w Pieniny. W pierwszym dniu trasa wiodła ze  Sromowiec Niżnych przez Wąwóz Szopczański, który uczestnikom sprawił najwięcej kłopotu i wysiłku, ponieważ  na krótkim odcinku pokonuje się znaczne wzniesienie, Przełęcz Szopka na Masyw Trzech Koron (982 m.) Następnie przez Zamek Pieniński zejście do Krościenka nad Dunajcem. Stamtąd autokar zabrał uczestników do Ochotnicy Dolnej, gdzie było zakwaterowanie. W drugim dniu wszyscy wyjechali kolejką na Palenicę a następnie już pieszo zdobyli najwyższy szczyt Pienin – Wysoką (1050 m) . Zejście do Jaworek prowadziło przez rezerwat przyrody, piękną trasą  jakim jest Wąwóz Homole.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Święta na pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 08 kwietnia 2009 17:39
Jak co roku, w okresie Świąt Wielkanocnych zmieniają się godziny funkcjonowania Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Wielki Piątek, w Wielka Sobotę oraz Niedzielę Wielkanocną basen będzie nieczynny. Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny, jak w każdym roku, na Klientów będzie czeka miła niespodzianka w postaci całodziennych biletów na basen. Pozwoli to na doskonałą zabawę w gronie rodzinnym oraz nadanie nowego wymiaru tradycjom Lanego Poniedziałku. Ceny biletów pozwalających na korzystanie z basenu bez żadnych ograniczeń czasowych, są bardzo atrakcyjne – dla dzieci, młodzieży studentów i emerytów to wydatek tylko 5 zł, zaś dla osób dorosłych 8 zł.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Ognisty koncert
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 12 marca 2009 23:16
Rzadko, ale jednak zdarza się, że piwnice Miejskiego Ośrodka Kultury ożywiają się na kilkadziesiąt minut. Takie zdarzenie miało miejsce w czwartkowy wieczór 12 marca, kiedy to koncert zagrała grupa „Fun Fire”. Zespół zaprezentował ognistą i bardzo energetyczną dawkę muzyki na żywo. Zabrzmiały dźwięki rockowe i popowe okraszone sporą porcją funky. Na podkreślenie i pochwałę zasługuje połączenie znakomitego kunsztu instrumentalistów oraz świetnych głosów dwóch wokalistek o niebywałym temperamencie. Publiczność miała okazję posłuchać polskich oraz zagranicznych coverów w bardzo ciekawych i czasami zaskakujących aranżacjach. Był to pierwszy koncert grupy w Brzesku, ale jak zapowiedzieli jej członkowie, chętnie tutaj wrócą. „Fun Fire” zagra również podczas finału wyborów „Miss Ziemi Brzeskiej” 12 lipca w Borzęcinie.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Miss Ziemi Brzeskiej - czekamy na zgłoszenia
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 08 marca 2009 12:23
W związku z ogromnym zainteresowaniem wyborami najpiękniejszej mieszkanki powiatu brzeskiego prosimy wszystkie panie, które chcą ubiegać się o ten zaszczytny tytuł, aby wysyłały swoje zgłoszenia wraz ze zdjęciem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W mailu zwrotnym otrzymacie ankietę zawierającą kilka pytań. Następnie, po otrzymaniu ankiety z powrotem,  komisja zdecyduje, która z kandydatek zostanie zaprezentowana w kolejnym numerze „Przeglądu Brzeskiego”.  Finał konkursu odbędzie się 12 lipca w trakcie imprezy plenerowej w Borzęcinie. Wezmą w nim udział kandydatki miesiąca oraz dodatkowo 6 dziewczyn wyłonionych przez komisję. Na finalistki konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Partnerami wyborów są: Gmina Borzęcin, BOSIR Brzesko, Galeria Fryzur Paulina Ciuba, Foto Poniewierski, Siłownia Cardio oraz Agencja Artystyczna „Art. Event”.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Konkursowa sobota na Placu Kazimierza
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 05 marca 2009 19:54
"Od przedszkola do mistrzostw" pod takim hasłem odbędzie się sobotnia impreza na sztucznym lodowisku w Brzesku. Przewidziano wiele konkursów i zabaw, a w finale pokaz rewii. Taneczne pląsy na lodowisku rozpoczną się o godzinie 14.00 - Po zmaganiach sportowych odbędzie się występ łyżwiarzy figurowych z Krakowa. Pokazy tancerzy z Młodzieżowego Klubu Łyżwiarskiego "DRO", działającego przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji "Krakowianka", rozpoczną się o godzinie 16.00. Oprócz pokazów jazdy figurowej przewidziano wspólną zabawę z dziećmi, które przyjdą oglądać młodych mistrzów.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Miss Ziemi Brzeskiej
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 01 marca 2009 23:10
Prezentujemy czytelnikom drugą kandydatkę do tytułu Miss Ziemi Brzeskiej. Tym razem do naszej zabawy dołączyła mieszkanka Borzęcina Jadwiga Cisak. Jadwigę czeka w tym roku egzamin dojrzałości, dlatego też nie rozstaje się z podręcznikami, co widać również na jednym ze zdjęć wykonanych w trakcie sesji fotograficznej. Do matury przygotowuje się w ZS nr 2, gdzie uczęszcza do III klasy Liceum o profilu humanistyczno-medialnym. Ponieważ jest zodiakalnym „baranem”, uparcie i konsekwentnie dąży do wyznaczonego sobie celu, czyli jak najlepszego wyniku podczas majowych egzaminów, co pozwoli jej na spełnienie marzeń związanych z dalszą edukacją. A te marzenia, to chęć studiowania na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Decyzję o tym, czy wybierze uczelnie w Krakowie lub w Tarnowie podejmie w najbliższym czasie.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 14

Moda Eozone.pl

pr022018

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .