Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 14.03 Powiatowe ćwiczenia strażackie (0)
 • 12.03 Gmina:Pamiętali o oświacie (0)
 • 12.03Niedzielska: Gościmy uczniów (0)
 • 12.03 Powiat: Sesja (0)
 • 12.03Gmina: Sportowcy w Brzesku (0)
 • 12.03Brzesko: W zdrowym ciele (0)
 • 12.03Biadoliny:Scena gotowa (0)
 • 07.03 Szczepanów: Odblaskowa szkoła (0)
 • 06.03Brzesko: Potrójne wito (0)
 • 06.03Czchów ma rację w sporze z Limanową (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
Wielkanoc na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 18 marca 2008 10:45

Jak co roku, w okresie Świąt Wielkanocnych zmieniają się godziny funkcjonowania Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Wielki Piątek, ze względu na przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy basen otwarty jest do godziny 12.00. Natomiast w Wielka Sobotę oraz Niedzielę Wielkanocną basen będzie nieczynny. Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny na potencjalnych klientów czeka miła niespodzianka w postaci biletów całodziennych na basen. Pozwoli to na doskonałą zabawę w gronie rodzinnym oraz nadanie nowego wymiaru tradycjom Lanego Poniedziałku.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Walentynki na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 15 lutego 2008 17:46

W Dzień Świętego Walentego na Brzeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w godzinach popołudniowych odbyły się zawody pływackie zorganizowane właśnie z tej okazji. Zawody walentynkowe, które odbyły się już po raz piąty, cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Brzesku i okolicach. Systematycznie w sportowych zmaganiach uczestniczą również pływacy z Bochni, Myślenic, Krzyszkowic, a nawet goszczący na naszym terenie triathloniści trenujący w Klubie Sportowym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tegorocznych zawodach wzięło udział dokładnie 70-ciu zawodników, którzy walczyli w dwóch stylach pływackich - klasycznym i dowolnym, łącznie w 16-tu kategoriach.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Ferie na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 29 stycznia 2008 13:18

Dla dzieci i młodzieży z Małopolski rozpoczęły się ferie zimowe. Jednak ze względu na pogodę będą to prawdopodobnie ferie niewiele mające wspólnego z zimowym szaleństwem. Aby zapewnić dzieciom i młodzieży zajęcie w okresie ferii – Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dodatkowe atrakcje. Dla młodzieży która indywidualnie odwiedzi pływalnię w dniach 30 stycznia oraz 6 lutego (środy) będą obowiązywały specjalne bilety całodzienne w cenie 5 zł, czyli zwykłego biletu godzinnego.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Orkiestra na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 12 stycznia 2008 15:21

W niedzielę, 13 stycznia w całej Polsce zagra już po raz 16 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zawody pływackie, które odbędą się o godzinie 10. Zmierzą się czteroosobowe sztafety m.in. brzeskich Policjantów, Strażaków i Rady Miejskiej. Celem zwodów nie jest udowodnienie, kto jest najlepszym pływakiem, co raczej przyłączenie się do realizacji wspólnego celu – pomocy chorym dzieciom. Dla wszystkich kibiców i gości którzy zechcą uczestniczyć w zawodach i dopingować zawodników przygotowaliśmy słodki poczęstunek w postaci lizaka w kształcie serduszka, który symbolizuje cel przewodni wszystkich imprez organizowanych w dniu WOŚP.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Program WOŚP w Brzesku
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 02 stycznia 2008 14:35
wosp16a13 stycznia na ulice Brzeska wyruszy bardzo liczna grupa osób zbierających pieniądze w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Blisko dwustu wolontariuszy kwestować będzie na rzecz pomocy dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Młodzi ludzie z charakterystycznymi puszkami i oznaczeni odpowiednimi identyfikatorami, poruszać się będą w wyznaczonych terenach miasta, od godzin porannych, aż do zakończenia finału, czyli do tradycyjnego „światełka do nieba”, które rozbłyśnie o godzinie 20. Oprócz kwesty prowadzonej na ulicach, w trakcie imprezy zostanie przeprowadzona licytacja na Placu Kazimierza. Na scenie zaprezentują się zespoły Frunee oraz Jambo Africa.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Koncert Kuby Michalskiego
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 19 listopada 2007 19:12
michkubStarostwo Powiatowe w Brzesku oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na występ Kuby Michalskiego, który odbędzie się 22 listopada o godz. 18 w Piwnicy Brzeskiej. W trakcie koncertu usłyszymy utwory Jacka Kaczmarskiego, najważniejszego barda solidarności. Kuba Michalski, pieśniarz, kompozytor i autor tekstów jest m.in. zwycięzcą Festiwalu Pieśni Leonarda Cohena oraz dwukrotnym laureatem Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Związany jest również z zespołem Cotton Cat z którym nagrał cztery płyty.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Kręgle z WTZ Zawada Uszewska
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 08 listopada 2007 08:20
kregle9 listopada na kręgielni TKKF „Sokół” w Brzesku  odbędzie się III Małopolski Turniej Osób Niepełnosprawnych w Kręglach Klasycznych. Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się o godz. 10.00. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie  „Pomocna Dłoń” z Gnojnika oraz Warsztat Terapii Zajęciowej  z Zawady Uszewskiej. Zawody zostaną rozegrane na czterech torach w kategoriach mężczyźni oraz kobiety. W zawodach udział wezmą osoby niepełnosprawne reprezentujące Warsztaty Terapii Zajęciowej z następujących miejscowości: Zawada Uszewska, Łapanów, Bochnia, Brzesko, Kraków, Dominikowice, Stróże, Siołkową oraz Środowiskowy Dom Samopomocy z Brzeska. Jak przewidują organizatorzy w zawodach  udział weźmie blisko 90 osób niepełnosprawnych.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Szlakami powiatu brzeskiego
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 26 września 2007 20:19
szlakZnakomitą formą poznania swojego regionu, atrakcyjnych i zabytkowych miejscowości "Małej Ojczyzny" oraz sposobem na zdrowe i pożyteczne spędzenie wolnego czasu są młodzieżowe rajdy turystyczne. Tradycją Powiatu Brzeskiego stały się już rajdy piesze młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem: " Pożegnanie Lata". We wrześniu br. został zorganizowany już V rajd turystyczny. Tym razem po Pogórzu Wiśnickim na trasie: "Kamienie Brodzińskiego" - Lipnica Murowana - oraz pieszo szlakiem zielonym na Machulec, a stamtąd do Zespołu Szkół w Czchowie. Poprzednie rajdy odbyły się kolejno: na Bocheniec, po okolicach Czchowa i Tropia, z Dębna do Porąbki Uszewskiej i Łysej Góry oraz z Brzeska przez Bocheniec, Biesiadki do Złotej.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 14

pr022017 

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .