Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 14.03 Powiatowe ćwiczenia strażackie (0)
 • 12.03 Gmina:Pamiętali o oświacie (0)
 • 12.03Niedzielska: Gościmy uczniów (0)
 • 12.03 Powiat: Sesja (0)
 • 12.03Gmina: Sportowcy w Brzesku (0)
 • 12.03Brzesko: W zdrowym ciele (0)
 • 12.03Biadoliny:Scena gotowa (0)
 • 07.03 Szczepanów: Odblaskowa szkoła (0)
 • 06.03Brzesko: Potrójne wito (0)
 • 06.03Czchów ma rację w sporze z Limanową (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
Zawody rowerowe w Szczurowej
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 06 sierpnia 2007 10:18

3 sierpnia 2007 r o godz 14:00 rynek w Szczurowej stał się miejscem zbiórki młodych kolarzy ze Szczurowej. Zawody rowerowe były imprezą towarzyszącą drugiemu etapowi 45-ego Małopolskiego Wyścigu Górskiego Jordanów – Szczurowa, imprezie organizowanej we współpracy i pod patronatem medialnym Gazety Krakowskiej, Radia Kraków Małopolska i TVP3. W zawodach udział wzięli zarówno przedszkolaki jak i starsza młodzież m.in. ze szkoły podstawowej i gimnazjalnej. Rywalizacja była ogromna, wszyscy pokazali się z jak najlepszej strony. Wręczenie nagród odbyło się tuż przed oficjalnym wręczeniem pucharów dla zwycięzców 45  Małopolskiego Wyścigu Górskiego - Szczurowa meta II etapu.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Czchów zaczarowany w rytmach disco polo
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 01 sierpnia 2007 18:41

Śmiało można powiedzieć, iż tegoroczne Dni Czchowa a.d. 2007 to ogromny sukces organizacyjny. Rynek miasteczka w trakcie ostatniego weekendu dosłownie pękał w szwach. W stolicy gminy Czchów doskonale bawiła się publiczność, której ilość określić można w tysiącach. Duża ilość atrakcji spowodowała, iż kto odwiedził malownicze miasteczko w sobotę i niedzielę, znalazł z pewnością coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę chociażby na świetnie zorganizowaną i sprawnie przeprowadzoną akcję Miejskiej Biblioteki Publicznej "Kup książkę dla biblioteki" - MBP "sprzedała" wszystkie przygotowane książki, czyli 202 egzemplarze... Przejdźmy do tego, co miało miejsce na scenie.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Wakacyjna szkółka pływacka
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 26 lipca 2007 12:32

Podobnie jak w latach ubiegłych na brzeskiej pływalni ruszyła Wakacyjna Szkółka Pływacka. W ciągu 3 ostatnich lat skorzystało z niej ponad 300 osób. Były to głównie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są 3 razy w tygodniu przez doświadczonych instruktorów. W trakcie 20 godzin zajęć dzieci i młodzież oswajają się z wodą oraz uczą się od podstaw pływania 3 stylami pływackimi – kraulem, popularna żabką i na grzbiecie. Godziny zajęć dostosowane są do oczekiwań rodziców – a więc odbywają się w godzinach popołudniowych. Bardzo ważna dla rodziców poszukujących możliwości nauki pływania jest cena oraz kwalifikacje instruktorów. Cena został skalkulowana na niezwykle atrakcyjnym poziomie.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Charytatywnie w Strzelcach Wielkich
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 25 lipca 2007 12:02

W niedzielę 22 lipca br. na strzeleckich błoniach odbył się siódmy już Wielki Koncert Charytatywny na rzecz nowo wybudowanego kościoła ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Strzelcach Wielkich. Zaproszenie do tegorocznego koncertu przyjęli: znany z poprzedniej już edycji koncertu zespół Buenos Amigos oraz Druga Maryla, natomiast w roli gwiazdy wieczoru wystąpił zespół BOYS. Podczas festynu organizatorzy zadbali o to, aby przybyłym na imprezę do Strzelec mieszkańcom i tłumom gości nie zabrakło licznych atrakcji, specjałów kulinarnych i dobrej zabawy. Imprezę zakończyło podniebne widowisko efektownych ogni sztucznych.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Roztańczone noce nad Jeziorem Czchowskim
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 18 lipca 2007 21:29

Czarujący klimat, doskonała muzyka, feeria barw i świateł. To czeka na wszystkich lubiących dobrą zabawę i kochających taniec. Kiedy? Od czwartku do niedzieli. Gdzie? Oczywiście tylko w Klubie Muzycznym „Akropol” w Czchowie. Usytuowany nad brzegiem Jeziora Czchowskiego, z doskonale wyposażonym barem, parkietem tanecznym pulsującym rytmami lat 70, 80, 90 i najnowszymi beatami. Prawdziwa siedziba bogów, wszak nazwa zobowiązuje. W czwartki zapraszamy na imprezy disco. W piątki gratka dla tych, którzy lubią śpiewać, czyli karaoke. W soboty natomiast pełne szaleństwo taneczne na trzech poziomach. I w niedzielę powrót do ery disco. Zaproście znajomych, przyjaciół, sąsiadów i spędźcie ten wieczór oraz noc magicznie.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Charytatywnie w Strzelcach Wielkich
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 11 lipca 2007 14:32

Zespół Boys będzie tegorocznym gościem VII już edycji Koncertu Charytatywnego na rzecz budowy kościoła w Strzelcach Wielkich, który odbędzie się 22 lipca 2007 r. Niedzielny koncert - jak co roku - rozpocznie msza odpustowa o godzinie 10:30 w strzeleckim kościele parafialnym. W tym roku zaproszenie do koncertu przyjęli: zespół BOYS, Buenos Amigos, Druga Maryla, a całość poprowadzi showman Kevin Aiston. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli wiele atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Oprócz atrakcji na estradzie będzie wesołe miasteczko i inne niespodzianki. 
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Zawody wędkarskie osób niepełnosprawnych
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 11 lipca 2007 13:58

W dniu 10 lipca na wodach Niezależnej Wspólnoty Wędkarskiej w Przyborowiu odbyły się zorganizowane przez Niezależną Wspólnotę Wędkarską w Brzesku, Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku zawody wędkarskie osób niepełnosprawnych. W zawodach udział wzięły drużyny: WTZ Kraków os. Górali, WTZ Proszówki, WTZ Zawada Uszewska, ŚDS w Bochni, ŚDS w Brzesku. Każda drużyna składała się od trzech do sześciu osób wędkujących.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Puchar Złotego Bicykla
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 10 lipca 2007 14:32

1 lipca odbył się III Rodzinny Rajd Rowerowy, czyli tradycyjne Powitanie Lata. Trasa jego przebiegała drogami: Iwkowej, Porąbki Iwkowskiej, Drużkowa Pustego, Kątów oraz Połomia Małego. Uczestniczyło w nim 46 osób. Wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody a ponadto zostały przyznane nagrody w kategoriach: najmłodszy uczestnik, najliczniejsza grupa zorganizowana najliczniejsza rodzina, najstarsza uczestniczka oraz najstarszy uczestnik. Po rajdzie na stadionie odbyły się wyścigi rowerowe w poszczególnych grupach wiekowych. W trakcie tej imprezy odbyło się także uroczyste otwarcie budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, który jest zwieńczeniem całego projektu.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 14

pr022017 

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .