Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 25.10Buty damskie na lato, jakie wybrać (0)
 • 25.10 Zatroskany reporter (0)
 • 25.10 Premiera spektaklu (0)
 • 25.10Szczepanów. Odblaskowa szkoła (0)
 • 25.10Złotka z Lewniowej (0)
 • 25.10Nammobus na placu (0)
 • 24.10Łoniowa. Posłowie u strażaków (0)
 • 22.10Dotacje do sportu (0)
 • 20.10Brzesko: Oddaj procent na szpital (0)
 • 20.10Czchów. Limanowa na „dywaniku” o rzecznika (0)
 • 20.10Brzesko: Dzień kobiet (0)
 • 20.10Miliony dla poloni (0)
 • 20.10Pierwsza pomoc (0)
 • 20.10Brzesko: Ofiarom przestępst (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
Zbigniew Wodecki w Łysej Górze
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 18 sierpnia 2008 17:54

Zbigniew Wodecki będzie gwiazdą zaplanowanych na najbliższą niedzielę (24 sierpnia) dożynek gminnych w Łysej Górze. – To artysta, który na scenie zawsze jest bardzo profesjonalny. Dlatego możemy spodziewać się czegoś niezwykłego – zachwala Andrzej Potępa, dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury, które organizuje dożynki. Słowa dyrektora należy brać serio. Zbigniewa Wodeckiego zna osobiście z wielu występów, bo przed laty z nim współpracował. – Wykonawcy podczas koncertów zachowują się różnie. Zbigniew Wodecki daje z siebie wszystko śpiewając i grając zawsze na żywo – zapewnia. Początek występu gwiazdy wieczoru o godzinie 18.30 na boisku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Same obchody święta plonów rozpoczną się w tym samym miejscu mszą świętą o godzinie 14.00.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
W Borzęcinie wybrano Miss
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 06 sierpnia 2008 08:29

Kilka tysięcy osób bawiło się podczas niedzielnego święta w Borzęcinie. Emocji i śmiechu nie zabrakło, bo organizatorzy - wójt Borzęcina Janusz Kwaśniak oraz Gminny Ośrodek Kultury - zadbali o to, by program imprezy był naprawdę ciekawy. Mecze piłkarskie, zawody rodzinne, wiele konkursów, wybory Strong Mana gminy i Miss Borzęcina to tylko niektóre z wielu atrakcji. Kinga Martyńska z Zaborowa, z gminy Szczurowa przez rok będzie dzierżyła tytuł Miss Borzęcina. Pokonała siedem rywalek i w nagrodę otrzymała zestaw kina domowego, ufundowany przez gospodarza gminy, Janusza Kwaśniaka. - Jestem zaskoczona, wzruszona. Dziękuję za tę wspaniałą zabawę, za tę cenną nagrodę - mówiła najwyraźniej zaskoczona po wyborze nowa Miss Borzęcina.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Zbigniew Wodecki w Czchowie
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 28 lipca 2008 08:17

Średniowieczne inscenizacje, walki rycerskie, poskramianie ognia oraz koncert zespołu VIP, to wszystko czekało na tych wszystkich, którzy w niedzielne popołudnie udali się do Czchowa, gdzie odbywały się Dni Czchowa 2008 połączone z obchodami jubileuszu 800-lecia tego miasta. Wieczorem, na zakończenie obchodów wystąpił Zbigniew Wodecki, który swoimi największymi przebojami, w tym oczywiście niezapomnianą "Pszczółką Mają" oraz anegdotami zapewnił wszystkim doskonałą zabawę. Poniżej prezentujemy fotorelację z koncertu Zbigniewa Wodeckiego.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Sobota z Brathankami - fotorelacja
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 27 lipca 2008 00:58

W sobotni wieczór na scenie przy Zespole Szkół w Czchowie obchodzono Dni Czchowa 2008, które są również kulminacją obchodów 800-lecia istnienia tej miejscowości. Na scenie zaprezentował się zespół UPSS, a także Exclusive Band z Krakowa. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół BRATHANKI. W niedzielę o godzinie 14.00 rozpocznie się inscenizacja  przedstawiająca średniowieczny Czchów - nie zabraknie zabaw plebejskich, potyczek i walki rycerskich. O 17.30 rozpocznie się koncert "najpiękniejsze melodie i tańce ludowe" w wykonaniu Zespołu Mali Czchowianie, zespołu instrumentalnego oraz chóru  z Czchowa. Natomiast o 21.00 na scenie pojawi się Zbigniew Wodecki.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Koncertowo w Czchowie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 26 lipca 2008 00:36

Niezwykle ciekawie zapowiada się finał obchodów jubileuszu 800-lecia Czchowa. W sobotę czchowskiej publiczności zaprezentuje się zespół Brathanki, natomiast w niedzielę wystąpi Zbigniew Wodecki. Co ważne, sobotnio-niedzielne koncerty nie odbędą się jak to miewało miejsce w przeszłości na czchowskim rynku, lecz na placu przy hali sportowej obok Zespołu Szkół w Czchowie (ul. Sądecka - obok boiska piłkarskiego). Poniżej prezentujemy szczegółowy program obchodów Dni Czchowa.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Bracia oraz Szymon Wydra w Strzelcach Wielkich
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 16 lipca 2008 17:31

20 lipca na Błoniach w Strzelcach Wielkich koło Szczurowej, już po raz VIII odbędzie się koncert Charytatywny, którego organizatorami jest Komitet Budowy Kościoła w Strzelcach Wielkich oraz Parafia Rzymsko-Katolicka w Strzelcach Wielkich. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na tamtejszy kościół. W tym roku na scenie zaprezentuje się zespół BRACIA oraz Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem. Tegoroczny koncert charytatywny rozpocznie się o godzinie 15.00 Wstęp wolny. Organizatorem Koncertu jest Komitet Budowy Kościoła w Strzelcach Wielkich, Parafia Rzymsko-Katolicka w Strzelcach Wielkich, przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, OSP Strzelce Małe i Strzelce Wielkie, Radą Sołecką Strzelec Wielkich.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Koncertowa sobota na Rancho Pasja
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 16 lipca 2008 11:25

W najbliższą sobotę na scenie Rancho Pasja wystąpi Cameron Vegas i jego nowy zespół „Wildhead”, który zaprezentuje utwory z swojego najnowszego albumu „House of Angels”. Cameron Vegas and Wildhead spędził dwa ostatnie lata pisząc i w ostatnim czasie nagrywając nowy album, który obiecuje  być wszystkim czego oczekiwali fani muzyki rockowej. To wydarzenie będzie pierwszą okazją zobaczenia występu na żywo oraz usłyszenia ich nowych nagrań. Obecnie trwają negocjacje z innymi zespołami, które  przyczynią się do tego, aby ten wieczór został zapamiętany. Wiemy, iż jednym z zespołów supportujących będzie Dzika Kiszka z Tarnowa. Cały koncert zostanie nagrany i w przyszłości udostępniony w postaci płyty DVD.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
V Piknik Osiedla Brzezowieckie
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 15 lipca 2008 11:48

Tradycyjnie na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr.3, 13 lipca 2008r. odbył się V Piknik Osiedlowy, który jak  i w latach ubiegłych zorganizował Zarząd Osiedla Brzezowieckie przy pomocy Urzędu Miejskiego i Miejskiego Ośrodka Kultury. Imprezę prowadziła Katarzyna Pacewicz-Pyrek. Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady zademonstrowali mieszkańcom jak funkcjonuje tak zwany hotspot czyli miejsce, w którym dostępny jest bezprzewodowy internet. Honorowymi gośćmi festynu byli posłowie Edward Czesak i Jan Musiał. Podczas pikniku najmłodsi korzystali do woli z dmuchanych zjeżdżalni, nie zabrakło również grillowanej kiełbaski i napojów. Sporą atrakcją okazała się loteria fantowa w której każdy los wygrywał. Wśród fantów znalazły się między innymi prace ofiarowane przez  uczestników  Warsztatów Terapii  Zajęciowej w Brzesku.
Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 14

pr022017 

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .