Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 14.03 Powiatowe ćwiczenia strażackie (0)
 • 12.03 Gmina:Pamiętali o oświacie (0)
 • 12.03Niedzielska: Gościmy uczniów (0)
 • 12.03 Powiat: Sesja (0)
 • 12.03Gmina: Sportowcy w Brzesku (0)
 • 12.03Brzesko: W zdrowym ciele (0)
 • 12.03Biadoliny:Scena gotowa (0)
 • 07.03 Szczepanów: Odblaskowa szkoła (0)
 • 06.03Brzesko: Potrójne wito (0)
 • 06.03Czchów ma rację w sporze z Limanową (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
Janusz Korwin Mikke przyjedzie do Tarnowa
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 23 lutego 2015 23:03

TRA 27391 marca do Tarnowa przyjedzie Janusz Korwin Mikke. Organizatorzy mityngu zapraszają w niedzielę do tarnowskiego hotelu Bristol (ul. Krakowska 9). Początek spotkania z kandydatem na prezydenta RP, europosłem, prezesem partii KORWiN zaplanowano na godzinę 19.00.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Nowy wicewojewoda małopolski
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 17 lutego 2015 11:32

Wojciech Szczepanik został wicewojewodą małopolskim. Do tej pory był dyrektorem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie. - Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz z dniem 16 lutego 2015 roku powołała na stanowisko Wicewojewody Małopolskiego Wojciecha Szczepanika - informuje Jan Brodowski, rzecznik Prasowy Wojewody Małopolskiego.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Wola Dębińska. Pomóżmy Gabrysi
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 14 lutego 2015 21:24

Już w najbliższą niedzielę, w godz. 10-16 w Szkole, w Woli Dębińskiej, będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku i komórek macierzystych. Na odnalezienie „genetycznego bliźniaka” oczekuje między innymi 9-letnia Gabrysia z Dębicy. Dziewczynka cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną i jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku. Niestety, jej braciszek nie może być dawcą. – Zostanie potencjalnym dawcą to bardzo poważna decyzja, którą podejmujemy na całe życie. Należy pamiętać o tym, że rejestracja zajmuje chwilę, a pobranie 4 ml krwi bądź wymazu z policzka nie boli, ale kiedyś, za rok, dwa, pięć czy dziesięć lat, dawca może otrzymać telefon z informacją, że jest pacjent, któremu być może, można uratować życie - podkreślają organizatorzy akcji z Fundacji DKMS Polska. Żeby zostać potencjalnym dawcą szpiku należy zabrać ze sobą dokument z nr PESEL, mieć od 18 do 55 lat, ważyć minimum 50 kg i nie posiadać dużej nadwagi. Komplet informacji w załączonych plikach.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Wierzchosławice: Solidarność Rolnicza bliżej Witosa
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 19 stycznia 2015 22:13

3TR 2303Z działaczami rolniczej Solidarności, w Wierzchosławicach pod Tarnowem w miniona niedzielę spotkał się Andrzej Duda, poseł do Parlament Europejskiego, a zarazem kandydat Prawa Sprawiedliwości na urząd prezydenta Polski. Jego zdaniem polska wieś nie może być „kozłem ofiarnym” braku aktywnej polityki prezydenta Bronisława Komorowskiego. – Dlaczego prezydent nie wystąpił w obronie polskiej wsi i rolnictwa, kiedy nakładano na nas embargo. Moja wizja prezydentury jest inna. Będę bronił poszkodowanych, bronił polskiej wsi, rolnictwa p zapewniał w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach, Andrzej Duda.  Najpierw uczestniczył on w nabożeństwie ku czci Wincentego Witosa, które zostało odprawione w miejscowym kościele parafialnym. Potem, w 141 rocznicę urodzin trzykrotnego premiera Polski, złożył kwiaty na jego grobie.   

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (4)
 
Wierzchosławice: Kaczyński i Duda u Witosa
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 17 stycznia 2015 15:45

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, w latach 2006 – 2007 premier rządu polskiego Jarosław Kaczyński oraz  kandydat tej partii w wyborach prezydenckich w Polsce, zaplanowanych na lipiec 2015 roku Andrzej Duda, spotkają się jutro z rolnikami z Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Rolników Indywidualnych  w Wierzchosławicach pod Tarnowem.  – Wybór tego miejsca nie jest dziełem przypadku. Tutaj urodził się, mieszkał, a potem spoczął Wincenty Witos, jeden z najwybitniejszych polskich, chłopskich polityków.  Jest on wzorem do naśladowania dla innych. Były premier oraz nasz kandydat na prezydenta oddadzą w ten sposób hołd  trzykrotnemu premierowi rządu polskiego – mówi naszej redakcji poseł Edward Czesak, szef struktur PiS w tarnowskim okręgu wyborczym.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Zmarł były wicemarszałek Małopolski
WYDARZENIA - Region Tarnowski
środa, 14 stycznia 2015 00:03

Marcin Pawlak, burmistrz Dobczyc, w latach 1998 – 2002 wicemarszałek Małopolski. Zmarł w wieku 65 lat, po ciężkiej chorobie. Był jednym z architektów odrodzonego samorządu województwa małopolskiego. Samorządowiec z krwi i kości, człowiek prawy, szlachetny. Pogrzeb zaplanowano na 15 stycznia w Dobczycach. Wolą zmarłego były, by pieniądze przeznaczone na kwiaty, na jego grób, wpłacić, na konto Hospicjum „Bądźmy razem” w Wiśniowej (konto BS Dobczyce, 62860200000008002647500001).

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Tarnów: Sąd unieważnił wybory do rady miasta
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 13 stycznia 2015 21:41

Skandal wyborczy w Tarnowie. Sąd Okręgowy unieważnił wybory do Rady Miejskiej w okręgu numer 3. Wygasił jednak mandaty wszystkich radnych. Dlaczego? Bo wyniki w jednym okręgu mają wpływ na wynik w całym mieście chodzi o podział mandatów Metodą D'Hondta. Co to oznacza w praktyce, że zmiany w radzie Miejskiej mogą dotyczyć nie tylko okręgu numer trzy. Po ponownych wyborach Komisarz Wyborczy będzie musiał jeszcze raz rozdzielić mandaty pomiędzy komitetami wyborczymi, które przekroczą próg wyborczy. Jest jeszcze jeden szkopuł. Frekwencja może być znacznie mniejsza niż 16 listopada, a wtedy procentowe poparcie dla poszczególnych komitetów może się zmienić. Bez obaw mogą w przyszłość spoglądać ci, którzy „załapali” się na pewny mandat z najlepszym wynikiem. W praktyce taką pewność może mieć kilku radnych PiS, czterech radnych PO, jeden z lewicy i jeden ze Stowarzyszenia Tarnowianie.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Podsumowanie projektu
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 27 grudnia 2014 15:54

Fundacja Kromka Chleba w okresie listopad/grudzień 2014 roku była organizatorem projektu pn. „Świąteczne tradycje – Seniorzy w eterze. Świąteczny wolontariat – spotkanie wigilijne dla osób wykluczonych społecznie z powodu uzależnienia od alkoholu”, który był współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa. W ramach zadania przeprowadzone zostały warsztaty dziennikarstwa radiowego dla seniorów oraz zorganizowana została kolacja wigilijna (połączona z wręczaniem paczek świątecznych) dla osób wykluczonych społecznie.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 33

Moda Eozone.pl

pr022018

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .