| Gnojnik. Jutro pierwsza sesja |
| WYDARZENIA - Gnojnik | |||
| wtorek, 24 listopada 2015 21:46 | |||
|
Jutro, na pierwszym swoim posiedzeniu, zbiera się Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik. Początek sesji zaplanowano na godzinę 16. Po rozpoczęciu zaplanowano wręczenie zaświadczeń nowo wybranym młodzieżowym radnym przez Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej i złożenie ślubowania przez radnych. Potem powołanie Komisji Skrutacyjnej, wybór Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik, wybór Wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik oraz wybór Sekretarza Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik. – W ten sposób chcemy uczyć młodzież demokracji na szczeblu lokalnym, ale także – w co wierzę – chcemy mieć w nich partnera, liczymy na ich opinie w sprawie chociażby kultury, sportu czy imprez w gminie – tłumaczy wójt Sławomir Paterek.
Komentarze (0)Napisz Komentarz
|






(0)




? w końcu tak o nią walczyli


