Click on the slide!

Samorządowy opłatek

więcej...
Click on the slide!

Czchów. Biuro poselskie już działa

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • 14.03 Powiatowe ćwiczenia strażackie (0)
 • 12.03 Gmina:Pamiętali o oświacie (0)
 • 12.03Niedzielska: Gościmy uczniów (0)
 • 12.03 Powiat: Sesja (0)
 • 12.03Gmina: Sportowcy w Brzesku (0)
 • 12.03Brzesko: W zdrowym ciele (0)
 • 12.03Biadoliny:Scena gotowa (0)
 • 07.03 Szczepanów: Odblaskowa szkoła (0)
 • 06.03Brzesko: Potrójne wito (0)
 • 06.03Czchów ma rację w sporze z Limanową (0)
 • 26.02 Za nami XXI edycja Międzynarodowego... (0)
 • 26.02 Jadowniki. Wilczym Tropem (0)
 • 09.01 Brzesko. Samorządowy opłatek (0)
 • 08.01 Ziarenka Nadziei w RCK-B (0)
 • 06.01 Brzesko. Orszak Trzech Króli przesz... (0)
 • 02.10 Biadoliny Szlacheckie. Oddali hołd ... (0)
 • 26.09 Uszew. OSP w systemie (0)
 • 14.08 Zawada Uszewska. Strażacki jubileus... (1)
 • 14.08 Dożynki w gminie Dębno (0)
 • 09.07 Czchów. Jazz na całego (0)
BOSiR: rywalizowali pływacy
SPORT - Aktualności
czwartek, 13 listopada 2014 10:15

W ubiegły piątek odbyły się już po raz XII Zawody Pływackie z okazji Św. Niepodległości i była to jedna z imprez towarzyszących obchodom odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Pasierb oraz Dyrektor BOSiR Brzesko Marek Dadej. Zawody organizowane przez BOSiR Brzesko odbywają się w dwóch stylach pływackich: klasycznym i dowolnym na dystansie 25 m i 50 m w zależności od kategorii wiekowej i są przygotowane z myślą o najmłodszych miłośnikach pływania. Staramy się, aby uczestnictwo w takich zawodach było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem i zachętą do dalszej pracy treningowej pod okiem doświadczonego trenera pływania. W XII Zawodach Pływackich wzięło udział 68 zawodników i zawodniczek. Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Brzeska.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Niepodległościowe pływanie
SPORT - Aktualności
czwartek, 06 listopada 2014 00:00

Jak co roku Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje zawody pływackie mające na celu upamiętnienie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 7 listopada na Krytej Pływalni już po raz dwunasty zostaną rozegrane zawody pływackie z okazji Św. Niepodległości pod patronatem Burmistrza Brzeska. Rozpoczęcie zawodów planowane jest o godzinie 16.00. Zmagania zawodników odbędą się w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym. Dla zwycięzców przewidziano medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Gnojnik: Bokserskie zmagania
SPORT - Aktualności
niedziela, 26 października 2014 23:37

TR2 8783Bokserzy z czterech województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego wzięli udział w dwudniowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które rozegrano w hali sportowej w Gnojniku. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawował wójt gmin Gnojnik – Sławomir Paterek. Organizatorzy podkreślali, że poziom zmagań bokserskich był w tym roku wyjątkowo wyrównany. – Dla mieszkańców naszej gminy to nie tylko doskonała okazja do „podpatrzenia” najlepszych bokserów, ale także jest to świetna promocja naszej gminy w południowej Polsce – oceniał podczas wręczenia medali wójt Paterek.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Zmagania cyklistów
SPORT - Aktualności
piątek, 05 września 2014 11:15

To nie lada gratka dla miłośników jednośladów i ścigania się w ekstremalnych warunkach. Już w najbliższą niedzielę, 7 września w Brzesku zostaną rozegrane Sprint Rowerowe. Na trasie oddzielnie będą ścigały się panie, oddzielnie panowie. Zmagania cyklistów są jedną z wielu imprez w ramach Diecezjalnego Święta Chleba, które zaplanowano na najbliższą niedzielę. W zmaganiach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat. Jak móią organizatorzy celem cyklu wyścigów „Małopolskich Sprintów Rowerowych MTB 2014” jest popularyzacja nowej formuły rywalizacji w cross-country wprowadzonej przez UCI do kalendarza Pucharu Świata.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Mistrzostwa w Tenisie
SPORT - Aktualności
czwartek, 04 września 2014 00:00

Już 6 i 7 września, na kortach przy stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego, zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Brzeska. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawuje burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka. Dodajmy, że organizatorami zawodów są: Okocimski Klub Tenisowy, WEKiS  Urzędu Miejskiego,  BOSiR w Brzesku. Zawody będą rozgrywane w kategoriach wiekowych:  mężczyźni; do 45 lat, 45+, 55+, 60+, 65+, kobiety; open.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
Brzesko stolicą siatkówki plażowej
SPORT - Aktualności
wtorek, 19 sierpnia 2014 19:17

bosirfinal2014To była nie lada gratka dla miłośników siatkówki plażowej. Brzesko gościło bowiem uczestników Finału Grand Prix w siatkówce plażowej BEACH PARK VOLLEY 2014. W dwudniowych zmaganiach uczestniczyły 34 drużyny, które  wyłonione były w wyniku ekscytujących zmagań w 5 turniejach eliminacyjnych. Uczestnicy podkreślali, że tutejszym kibicom i organizatorom udało się stworzyć wspaniałą atmosferę. Zawody rozgrywano w dwóch grupach, a pary, które posiadały największą ilość punktów rankingowych (zdobytych w dotychczasowych turniejach cyklu Grand Prix) były rozstawione w drabince turniejowej.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (4)
 
Szukają następców Jerzego Kuleja
SPORT - Aktualności
poniedziałek, 18 sierpnia 2014 20:51

Czy w Brzesku zrodzi się bokserski talent na miarę Jerzego Kuleja, Andrzeja Gołoty czy Tomasza Adamka? Czas pokaże. Znawcy problematyki nie mają wątpliwości: potrzebne są do tego odpowiednie warunki, samozaparcie boksera, talent no i co by nie powiedzieć, trochę szczęścia. O warunki zadbał Brzeski Klub Bokserski Magic Boxing. To właśnie w tym stowarzyszeniu przyszli adepci boksu, mogą poznać jego tajniki. Brzeski Klub Bokserski rozpoczął właśnie nabór chłopców i dziewczynek urodzonych w 2002 roku do udziału w bezpłatnych zajęciach. W przyszłym roku szkolnym (2015/2016) członkowie Brzeskiego Klubu Bokserskiego będą mogli kontynuować naukę w Gimnazjum, w klasie sportowej. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku (ulica świętej Jadwigi). Więcej informacji udziela trener Edmund Kubisiak (telefon: 509-814-006). Zajęcia są bezpłatne.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
BOSiR czeka na zgłoszenia
SPORT - Aktualności
piątek, 08 sierpnia 2014 17:24

Tylko do 13 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Wielkim Finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej, które zostaną rozegrane w sobotę, 16 sierpnia i niedzielę, 17, na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji. – Serdecznie zapraszamy nie tylko zawodników, ale także kibiców. To będzie wspólne święto siatkówki plażowej, ale także okazja do dobrej zabawy. Przygotowaliśmy wiele atrakcji – zapewnia Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu Rekreacji.

Czytaj wiecej
Dodaj Komentarz (0)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 64

pr022017 

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Brzesko: Zakończył się remont ulicy Wiejskiej

  W materiale, Pan Antoni Staszczyk informuje nas, że w przyszłym roku (remont odbył się w 2012) zostan...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje!!!

 • Restauracja ma się... smacznie

  Jest XXI wiek i jest to knajpa dla plebsu. Niestety żadnych podstawowych standardów. Do toalet nie da s...

 • Józefa Szczurek - Żelazko odebrała nominację

  Gratulacje )

 • Restauracja ma się... smacznie

  Smród niestety odraża. Niezbyt estetycznie i niezbyt czysto.

 • Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna liderem województwa małopolskiego

  Serdecznie gratuluję sukcesu i życzę wytrwałości i zapału w dalszych działaniach!

 • Ostatnie Pożegnanie

  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. +++ R.I.P. +++

 • Brzesko. Trzydniowe święto niepodległości

  "12 listopada, o godzinie 17.00 w RCK-B odbędzie się wykład prof. Tomasza Panfila (KUL) zatytułowany ...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .