Click on the slide!

Domosławice: Instrumenty od ministra

Łączna wartość instrumentów to 115 tysięcy złotych.    

więcej...
Click on the slide!

Fotorelacja z Dni Brzeska 2014

Tłumy na Placu Kazimierza Wielkiego.      

więcej...
Click on the slide!

40 odsłona rajdu KRAK

Międzynarodowy Zjazd Pojazdów Zabytkowych.  

więcej...
Click on the slide!

Brzesko: Beach Park Volley 2014

Zmagania na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.    

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • Najnowsze
 • Najpopularniejsze
 • Multimedia
 • 04.12 Domosławice: Instrumenty od ministr... (0)
 • 03.12 Mikołajki na kręgielni (0)
 • 03.12 Szkolne Dni Kariery (0)
 • 03.12 Czchów: Ocena wypadła nad wyraz dob... (0)
 • 03.12 Podziękowanie Józefy Szczurek-Żelaz... (0)
 • 03.12 Podziękowanie Stanisława Pacury (0)
 • 02.12 Wigilijne Dzieło Pomocy dzieciom (0)
 • 01.12 Gnojnik: Podziękowania wójta (0)
 • 01.12 Gnojnik: Nabór do projektu (0)
 • 01.12 Czchów: W radzie bez zmian (0)
 • 01.12 Gnojnik: Podziękowania wójta (0)
 • 28.11 Region: Nowy starosta bocheński (0)
 • 06.11 Olimpiada przedszkolaków (0)
 • 30.10 Brzesko: Konwencja Prawa Sprawiedli... (18)
 • 26.10 Gnojnik: Bokserskie zmagania (0)
 • 23.10 Wmurowano kamień węgielny (0)
 • 22.10 Łysa Góra: Spotkanie z Jerzym Bogus... (0)
 • 22.10 Jubileusz Środowiskowego Domu Samop... (0)
 • 18.10 Tarnów: Konwencja wyborcza Prawa i ... (0)
 • 17.10 Święto pracowników służby zdrowia... (1)
Sołtysi i Przewodniczący Osiedli poprali Grzegorza Wawrykę
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 13 listopada 2014 15:11

CCF20141112 00000-1Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów Koło Terenowe Brzesko wystosowało swoje stanowisko w sprawie wyborów samorządowych. W zredagowanym kilka dni temu piśmie udzielają poparcia kandydatowi na burmistrz Grzegorzowi Wawryce. Przedstawiamy pełny tekst wystąpienia sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli.

„W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi AD 2014 sołtysi i przewodniczący zarządów osiedli dokonali oceny dotychczasowej współpracy z burmistrzem Brzeska Grzegorzem Wawryką.  Sołtysi i przewodniczący z zadowoleniem przyjęli fakt kandydowania Grzegorza Wawryki na stanowisko burmistrza Brzeska. Od pewnego czasu publikowane są nieprawdziwe deprecjonujące dokonania tej i poprzedniej kadencji Rady Miejskiej. Z ubolewaniem przyjmujemy fakt, że czynią to także ludzie, którzy bezkrytycznie dotąd akceptowali działania Rady Miejskiej i burmistrza.Pozycja gminy Brzesko, pomimo wielu niedostatków i problemów, jest wysoka. Jest to przyjazne miejsce do życia, a przy większym zaangażowaniu nas wszystkich w rozwiązywaniu lokalnych problemów sprawi, że wszystkich będzie się żyło lepiej i dostatniej. Nie dajmy się zwieść hasłom kandydatów, na przykład: czas na zmiany, itp., bo widzimy na czym te zmiany polegają, na skłócaniu lokalnych środowisk, na wykorzystywaniu populistycznych haseł do własnych celów. Nie chcemy tutaj kłótni, chcemy rozwiązywania wszystkich spraw i problemów w poszanowaniu godności drugiej osoby oraz na drodze dialogu społecznego. Większość z nas to wieloletni działacze lokalnych środowisk.  Zdobyte doświadczenie w pracy społecznej nie tylko pozwala, ale wręcz każe nas wskazać Grzegorza Wawrykę jako najlepszego kandydata na burmistrza Brzeska gwarantującego stabilny, wolny od nacisków i gier politycznych rozwój naszej gminy.  Rzetelna i uczciwa praca, jaką gwarantuje Grzegorz Wawryka przełoży się na dalsze sukcesy naszej gminy i dobrobyt mieszkańców” - czytamy w oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji.

- Jestem bardzo zadowolony z poparcia udzielonego mi przez sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli – mówi burmistrz Grzegorz Wawryka. – Od  lat czynię starania, aby wnioski składane przez nich były w miarę szybko realizowane, co skutkuje dobrą i owocną współpracą od wielu lat.

[pr]


Komentarze (6)

Pseudonim : ble ble 13 listopad 2014 14:42
Słotwina i Jadowniki nie poparły
Pseudonim : ble ble 13 listopad 2014 14:53
ale zdecydowana większość popiera, to o czymś świadczy.
Pseudonim : Helena 13 listopad 2014 16:02
Ale heca to mogli poprzeć burmistrza jako prywatni obywatele- czy pytali się mieszkańców osiedli i sołectw czy mogą to zrobić jako ich przedstawiciele.
Pseudonim : Helena z Madrytu 13 listopad 2014 16:10
Przewodniczący Osiedla / Sołtys jest wybierany przez mieszkańców, więc w imieniu tych, których reprezentuje może a nawet powinien zabierać głos. Mam nadzieje, że Wawryka wygra w I turze, a PiS znajdzie się w opozycji nawet w Radzie Miasta.
Pseudonim : brzeszczanka 13 listopad 2014 19:11
A Wokowice też poparły pana burmistrza Wawryke?
Pseudonim : kamer 13 listopad 2014 20:41
podpisani sołtysi- to kandydaci od Burmistrza, o czym tu rozmawiać

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

PR112014

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Krzysztof Ojczyk przewodniczącym Rady Miejskiej

  Pan Klimek zapalony PO-wiec więc co się dziwić smilies/wink.gif.

 • Krzysztof Ojczyk przewodniczącym Rady Miejskiej

  1. Co najmniej dziwne jest, że burmistrz sugerował cokolwiek radnym. Przecież rada i burmistrz to dwa ...

 • Krzysztof Ojczyk przewodniczącym Rady Miejskiej

  Jeżeli Burmistrz zgodnie z sugestią PISu ma pracować pod dyktando Rady, a nie Rada pomagać Burmistrzo...

 • Krzysztof Ojczyk przewodniczącym Rady Miejskiej

  Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma. Szykuje się "szorstka przyjaźń" jak mawiał pewie...

 • Krzysztof Ojczyk przewodniczącym Rady Miejskiej

  koniec narzekania zatem, cała władza w Brzesku w rękach PiSu!

 • Ciaciek i Kwaśniak poparli Pacurę

  zycze zeby rozum dorownal urodzie!a Duch niech przewodzi sercu!czy mozesz z brzydoty ludzkiej uczynic pie...

 • Grzegorz Wawryka burmistrzem Brzeska

  Myślący obywatelu - zostań naszym burmistrzem! Polityka bez nieuczciwości,oszczerstw i oczerniania? T...

 • Grzegorz Wawryka burmistrzem Brzeska

  Czesiek ponoć ci się ten 20 letni zielony złom na trasie krzsztusi i dławi od kiepskiego gazu. Kup se...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .