Click on the slide!

Samorządowcy dostali promesy od wojewody

więcej...
Click on the slide!

Z Uszwi do Bukowiny Tatrzańskiej

W gronie najlepszych.      

więcej...
Click on the slide!

Znamy Gwiazdy Dni Brzeska 2015

Kamil Bednarek oraz zespół Enej  

więcej...
Click on the slide!

Brzesko: Beach Park Volley 2014

Zmagania na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.    

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • Najnowsze
 • Najpopularniejsze
 • Multimedia
 • 14.02 Będzie nowa strategia Związku Gmin ... (0)
 • 14.02 Wola Dębińska. Pomóżmy Gabrysi (0)
 • 14.02 O Czarnego Konia i Źrebiątko (0)
 • 14.02 Rabusie w rękach policji (0)
 • 13.02 Poręba Spytkowska. Laury dla ucznió... (0)
 • 10.02 Samorządowcy dostali promesy od woj... (1)
 • 10.02 Jasień: Piąta kadencja sołtysa (1)
 • 09.02 Brzesko. Jubileusz pszczelarzy (0)
 • 09.02 Wolontariusze Carlsberg Polska akty... (0)
 • 08.02 Uszwianie na drugim miejscu w Polsc... (0)
 • 08.02 Uszwianie na drugim miejscu w Polsc... (0)
 • 07.02 Z Uszwi do Bukowiny Tatrzańskiej (0)
 • 06.02 Tragiczny wypadek na autostradzie. ... (6)
 • 04.02 Za zasługi dla obronności kraju (0)
 • 22.01 Samorządowy opłatek (3)
 • 22.01 Winda oficjalnie otwarta (3)
 • 21.01 Wypadek na A4. Zderzyło się 6 samoc... (0)
 • 19.01 Wierzchosławice: Solidarność Rolnic... (4)
 • 18.01 Stulecie orkiestry (0)
 • 18.01 Andrzej Duda spotkał się z samorząd... (1)
Gnojnik: Bokserskie zmagania
SPORT - Aktualności
niedziela, 26 października 2014 23:37

TR2 8783Bokserzy z czterech województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego wzięli udział w dwudniowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które rozegrano w hali sportowej w Gnojniku. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawował wójt gmin Gnojnik – Sławomir Paterek. Organizatorzy podkreślali, że poziom zmagań bokserskich był w tym roku wyjątkowo wyrównany. – Dla mieszkańców naszej gminy to nie tylko doskonała okazja do „podpatrzenia” najlepszych bokserów, ale także jest to świetna promocja naszej gminy w południowej Polsce – oceniał podczas wręczenia medali wójt Paterek.

Do Gnojnika przyjechali zawodnicy z kilkunastu klubów: KKB Rushh Kielce; Fenix Stalowa Wola, MKS II LO Chełm; UKS Gimnasion Boguchwała; MKKS Gwarek Łeczna; Stal Rzeszów; BKS Magix Boxing Brzesko; PTB Taiger Tarnów; Wach Nowa Huta; Golden Team Nowy Sącz; TS Wisła Górnika Wieliczka. W drugim dniu zawodów rozegrano finały w kilku kategoriach kilogramowych i wiekowych. I Tak w kategorii 50 kilogramów Adrian Radlica pokonał Mateusza Dumieca; w kategorii 56 kilogramów Piotr Jedrzejowski pokonał Kacpra Myśliwca, a w kategorii 59 kg triumfował Dawid Okoński (pokonał Mateusza Fafarę. Rozegrano także jeden finał pań. Podopieczna trenerów z Brzeska; Mariola Gazda musiała jednak uznać wyższość Dominiki Sibigi ze Stalowej Woli. Kolejne pary: Arkadiusz Więcław w kategorii kadet (54 kg) pokonał Dawida Kasprzyka; Mariusz Szczurek (60 kg) Kacpra Salaburę; a Marcin Rak (70kg) Pawła Kowalczyka. Paweł Filipiak (75 kg) wygrał z Jarosławem Michalikiem. Sporo emocji wzbudziła rywalizacja seniorów. Walczono w trzech wagach. Damian Dąbek w kategorii 60 kg wygrał walkowerem z Jarosławem Iwanowem. Podopieczny BKS Magix Boxing Brzesko, Piotr Franczyk został poknany przez Kamila Lamczyka. Na punkty: 2 – 1 wygrał w najcięższej walce Krzysztof Twardowski – pokonał Pawła Gołębia.

[mir]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

plus wlasciwa1

pr012015

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Tragiczny wypadek na autostradzie. Nie żyją dwaj siatkarze Karpat Krosno

  Mogli napisać na 469 km autostrady A4 i nie byłoby dyskusji

 • Samorządowcy dostali promesy od wojewody

  Wójt Dębna zbierać jeszcze długo będzie to co pozyskali poprzednicy. To za lata 2011 - 14

 • Jasień: Piąta kadencja sołtysa

  Dlaczego nie piszecie o różnicy ? Liczenie głosów powinno być jawne a nie w zamkniętym pomieszczeni...

 • Paweł Augustyn we władzach partii KORWiN?

  nie ma filosemicko, banderowskich sympatii

 • Tragiczny wypadek na autostradzie. Nie żyją dwaj siatkarze Karpat Krosno

  co za durne wpisy, jakie to ma znaczenie czy bylo to w Brzesku czy 50 metrow wczesniej w Mokrzyskach. Deb...

 • Tragiczny wypadek na autostradzie. Nie żyją dwaj siatkarze Karpat Krosno

  Marek, mylisz się to już jest teren Mokrzysk.

 • Tragiczny wypadek na autostradzie. Nie żyją dwaj siatkarze Karpat Krosno

  Jakie ma znaczenie czy wypadek miał miejsce w granicach mokrzysk czy brzeska? było to na granicy, na pr...

 • Tragiczny wypadek na autostradzie. Nie żyją dwaj siatkarze Karpat Krosno

  przecież to nie było na wysokości Mokrzyski tylko na wysokosci Brzeska ... niemalże przy skręcie (zj...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .