Click on the slide!

Szpital: Profilaktyka depresji „Wyprzedzić smutek”

więcej...
Click on the slide!

Trwa budowa hali sportowej przy „Trójce”

więcej...
Click on the slide!

Gmina Dębno: Blisko 700 tysięcy złotych dotacji na wyposażenie przedszkoli

więcej...
Click on the slide!

Aleksander Grad znalazł pracę u Zygmunta Solorza-Żaka

 Będzie prezesem ZE PAK.

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
 • Najnowsze
 • Najpopularniejsze
 • Multimedia
 • 25.10Buty damskie na lato, jakie wybrać (0)
 • 25.10 Nowy poseł (0)
 • 25.10 Kto ile dostał... (0)
 • 25.10Nazwiska nowych... (0)
 • 25.10Iveco... (0)
 • 25.10Dotacje (0)
 • 24.10Hala z dachem (0)
 • 22.10Stanisław Kracik... (0)
 • 20.10Otwarcie biura poselskiego (0)
 • 20.10Najwaniejszy jest człowiek... (0)
 • 20.10Gmina zaprasza... (0)
 • 28.02 Gnojnik. Królewskie zmagania w mist... (0)
 • 24.01 Gnojnik. Wielkie kolędowanie (0)
 • 09.01 Gmina Dębno z nowym budżetem (0)
 • 25.12 Życzenia dla Czytelników od Edwarda... (0)
 • 12.12 Otwarcie biura poselskiego w Dąbrow... (0)
 • 28.11 Budżet powiatu wstępnie skrojony (0)
 • 27.11 Honorowy Obywatel Gminy Dębno (0)
 • 27.11 Brzesko. Onkologia jest już w szpit... (0)
 • 27.11 Czchów. Nowy radiowóz dla policji (0)
 • 05.11 PWSZ Tarnów: Kolejne spotkanie z cy... (0)
Nowy ordynator na ginekologii i położnictwie
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 14 listopada 2013 18:28

ordynatorgineko1Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista ginekolog – położnik, pułkownik rezerwy Wojska Polskiego Krzysztof Mawlichanów został właśnie nowym ordynatorem oddziału Ginekologiczno – Położniczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Brzesku. – To niezły oddział, z dużym potencjałem rozwojowym. Mam nadzieję, że wspólnie z dyrekcją, lekarzami, położnymi, pielęgniarkami i pozostałym personelem uczynimy go jeszcze lepszym i bardziej komfortowym dla pacjentek – mówi w rozmowie z naszą redakcją doktor Krzysztof Mawlichanów.

 

- Niedawno zaproponowano mi poprowadzenie Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Powiatowego w Brzesku, nieźle usytuowanego w geografii subregionu i posiadającego w mojej ocenie perspektywy dalszego rozwoju. Dyrekcja podjęła wyzwanie w postaci unowocześnienia szpitala i konsekwentnie modernizuje szpitala nadając mu standardy jakich nie powstydziłby się duży ośrodek szczebla wojewódzkiego; w zasadzie zakończono budowę lądowiska dla helikopterów i zorganizowano SOR a wielospecjalistyczna struktura szpitala i natychmiastowy dostęp do konsultacji specjalistów w wielu dziedzinach medycyny gwarantuje bezpieczeństwo medyczne pacjentów.

Zamierzam poprowadzić oddział tak, aby zabezpieczyć świadczenia na najwyższym poziomie w taki sposób aby nasze pacjentki diagnozowane i leczone były nie gorzej niż w ośrodkach referencyjnych Małopolski. Rozszerzamy zakres dotychczas oferowanych przez oddział usług m.in. wzbogaciliśmy się o kolejny aparat do USG, wykonujemy laparoskopie, w przyszłym miesiącu rozpoczniemy również wykonywać procedury histeroskopowe, a także rozpoczniemy operacje z użyciem nowoczesnych taśm stosowanych w nietrzymaniu moczu – mówi ordynator.A wszystko po to, aby pacjentki brzeskiego szpitala nie musiały jeździć do innych szpitali aby uzyskać kompetentną opiekę specjalistyczną na miejscu, w Brzesku.

Jak każdy nowy ordynator, tak i doktor Mawlichanów ma jeszcze kilka pomysłów, ale na razie nie chce dzielić się jego szczegółami . To taki autorski program który pozwoli podnieść jeszcze bardziej poziom usług świadczonych przez oddział – podkreśla – Po pierwsze chciałbym nawiązać bliższą współpracę z ośrodkami klinicznymi Krakowa, Śląska, a może i Warszawy - mówi. Poprzez moje dotychczasowe kontakty zawodowe i organizacyjne w ośrodkach klinicznych podjąłem działania aby najbardziej zaawansowane i skomplikowane operacje, niezbędne w chorobach nowotworowych w ginekologii , które okazałyby się konieczne dla pacjentek objętych opieką przez nasz szpital – wykonywane były tzw. krótką ścieżką, to znaczy bez długotrwałego i jakże udręczającego oczekiwania. Do tego niezbędna jest solidna diagnostyka , którą jesteśmy w stanie wykonać na miejscu ale także standaryzacja wykonywania tej diagnostyki – czyli wykonywanie badań i zabiegów w sposób zgodny z aktualnymi standardami wiedzy medycznej. Mówiąc wprost – jeśli rozpoznania chorób i stanów klinicznych wypracowane w Brzesku, będą w pełni kompetentne i rzetelnie opracowane w taki sam sposób jak w klinikach regionu – możemy liczyć na ścisłą współpracę z koleżankami i kolegami z tych ośrodków.

ordynatorgineko2Dla naszych pacjentek to szczególna korzyść, nie zostają bowiem pozostawione same sobie w problemie zdrowotnym tylko od początku do końca procesu leczniczego ktoś z nas nad nimi czuwa. Jego zdaniem kolejnym krokiem jest podniesienie referencyjność oddziału. Planowane są także programy profilaktyczne – pierwszy już w grudniu 2013. Zauważalnym wyróżnikiem szpitala, mówi ordynator, jest holistyczne podejście placówki w Brzesku do noworodków; opieka nad dzieckiem sprawowana jest praktycznie od poczęcia, aż po wiek szkolny. Osiąga się to poprzez przyjazne poradnictwo przedkoncepcyjne, porady położnych, pielęgniarek środowiskowych, zajęcia szkoły rodzenia i szeroko dostępną opiekę neonatologiczną aż po pediatrię wczesnoszkolną.

Zdaniem ordynatora Mawlichanów, ostanie dwadzieścia lat w historii medycyny, w tym ginekologii i położnictwa to wielka rewolucja. W dużej mierze za sprawą nowoczesnych technologii, które przyniosły dobry sprzęt medyczny. Coraz większą rolę odgrywa lecznictwo nieinwazyjne i małoinwazyjne. - Mamy nowe metody diagnostyki i ultrasonografię wysokich rozdzielczości, które warunkują możliwość wychwycenia wad narządu rodnego a także wad płodu, które dotychczas diagnozowane były operacyjnie. Rozwój medycyny powoduje większą odpowiedzialność - mówi ordynator.

Posiadając wiedzę co do napotkanego zjawiska chorobowego trzeba mieć pomysł co czynić dalej i pomóc pacjentowi wybrać sposób leczenia z zaproponowanych kilku wariantów postępowania. Niegdyś nie było tego problemu. Położnictwo to także medycyna perinatalna. Opieka perinatalna to opieka medyczna obejmująca profilaktykę oraz leczenie matki, płodu i dziecka w okresie przed, podczas ciąży, porodu i połogu. Sprawowana jest przez lekarzy specjalistów neonatologów, pediatrów oraz wykwalifikowane położne. Szpital w Brzesku to placówka przyjaźnie nastawiona do dzieci i małych pacjentów.

Kiedy przed kilkoma laty określono kierunki rozwoju ZOZ-u, jednym z priorytetów nakreślonych w strategii, była ginekologia i położnictwo oraz opieka nad dziećmi. Nie możemy ani nie zamierzamy wycofywać się z przyjętych zobowiązań. Od lat placówka inwestuje w zakup sprzętu i remont pomieszczeń: zarówno oddziału ginekologiczno – położniczego, jak i noworodków. Dzięki temu szpital, jako jeden z pierwszych w regionie, uzyskał certyfikat „Szpital Przyjazny Dziecku".

Dodajmy, że w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia działa Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci w szpitalu w Brzesku. Zajmuje się opieką nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną z różnego rodzaju schorzeniami narządu ruchu. Stosowane w Ośrodku metody pracy wspomagają rozwój dzieci i młodzieży, dając szanse usprawnienia ruchowego, poznawczego i emocjonalnego. Realizuje wielospecjalistyczną, kompleksową rehabilitację dzieci zagrożonych nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym (głównie z grupy wysokiego ryzyka ciążowo-porodowego), oraz dzieci o zaburzonym rozwoju psychomotorycznym. Polega ona na zindywidualizowanym uczestnictwie każdego dziecka w rehabilitacji w zależności od jego stanu zdrowia oraz na określeniu liczby, częstotliwości, rodzaju, kolejności wykonywania świadczeń.

[mir]


Komentarze (40)

Pseudonim : mama Kubusia 15 listopad 2013 21:12
Ordynator Syslo byl najlepszy,ta zmiana nie wrozy nic dobrego, ja juz tam drugi raz rodzic nie bede, poszukam dr Sysly
Pseudonim : lanc340 16 listopad 2013 00:16
Same komplikacje ostatnio przy porodach....
Pseudonim : mamusia 16 listopad 2013 10:16
A gdzie ordynator Sysło???Za co go wywalili?wszyscy go chwalili......
Pseudonim : agnes 18 listopad 2013 22:14
chyba nowy pan ordynator nigdzie nie może na dłużej zagrzać miejsca, ciekawe dlaczego?
Pseudonim : Niktważny 20 listopad 2013 12:11
"Niedawno zaproponowano mi poprowadzenie Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Powiatowego w Brzesku " - cytat z wypowiedzi nowego Pana Ordynatora. W innych szpitalach standardem jest konkurs na stanowisko ordynatora ale w Brzesku proponuje się swoim wybranym. Dlatego jak ktoś naprawdę jest chory to omija Brzeski Szpital szerokim łukiem a kobiety rodzą w ościennych szpitalach.
Pseudonim : mała 21 listopad 2013 10:43
Sysło też już był wszędzie i bardzo różne opinie o nim krążą.
Pseudonim : arek 22 listopad 2013 00:53
To nowego juz nie chcom w krakowie!
Pseudonim : andy52 25 listopad 2013 01:01
ha ha! wolne żarty, do prima aprilis zostało jeszcze kilka miesięcy. kogoś poniosła fantazja
Pseudonim : Mimi 08 styczeń 2014 12:15
I oczywiscie reka reke myje. Trzeba usunac kogos zeby
ktos protegowany mial prace.
Dr Syslo to jeden z najlepszych specjalistow i zmiana stanowiska tej opinii
mu nie odbierze:)
Pseudonim : Anka 31 styczeń 2014 14:12
7lat temu rodziłam w Brzesku i pow. nigdy więcej. 3 tyg. temu z racji,że miałam mieć c.c. zdecydowałam,że zaryzykuję. Nie żałuję i polecam w 100% ta placówkę.Jest ogromna zmiana i nie chodzi tylko o pięknie wyremontowany odział. Personel jest super ,jest w nim oczywiście dr.Sysło i jest taki jak poprzedniczka napisała.A ordynator oprócz tego,że jest bardzo dobrym lekarzem ma wielkie serce dla każdej pacjentki o czym mogłam się przekonać.
Pseudonim : gabi 13 luty 2014 21:34
Mawlichanów jest swietnym specjalista bardzo miły uczynny człowiek w 100% oddany pacjentka mam porównanie bo miałm okazje lezec na oddziale za czasów Sysło i jeden wniosek chetnie wezmie i wtedy jest bardzo zainteresowany pacjetami !
Pseudonim : Pseudonim:Wiola 16 luty 2014 13:17
Ja akurat ostatnio przebywałam na ginekologii w Brzesku i mogę coś więcej o nim powiedzieć. Jest to obecnie wspaniały oddział. Wszyscy pracownicy stwarzają miłą i ciepłą atmosferę. Bardzo opiekują się wszystkimi pacjentkami. Dużo rozmawiają z chorymi, pomagają, zawsze uśmiechają się - jest super !!!!! Jeżeli chodzi o Pana dr Krzysztofa Mawlichanowa (obecnego Ordynatora oddziału)zauważyłam, że jest to lekarz posiadający bardzo dużą wiedzę medyczną a w dodatku jest bardzo dobrym człowiek. Ma wiele planów dotyczących oddziału. To bardzo dobrze, że taki światły człowiek o tak szerokich kontaktach zechciał przyjść do naszego szpitala. Pan Ordynator robił mi operację a następnie przez całą noc przychodził, pytał o samopoczucie. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Za jego dobre serce chcę mu publicznie podziękować. Chcę jeszcze dodać, że robił to tylko dlatego bo byłam pacjentką oddziału. Dlatego bardzo wszystkich proszę, nie piszcie o rzeczach, które może wcześniej były na oddziale gdyż krzywdzicie ludzi tam pracujących. Pragnę serdecznie podziękować za opiekę całemu personelowi medycznemu Oddziału i życzyć wielu sukcesów w pracy zawodowej. Pozdrawiam.
Pseudonim : Pseudonim:Wiola 16 luty 2014 13:48
Nowy Ordynator Krzysztof Mawlichanow jest lekarzem posiadającym bardzo dużą wiedzę medyczną a w dodatku jest bardzo dobrym człowiekiem. To bardzo dobrze,że taki człowiek chciał przyjść do naszego szpitala. Jest to lekarz bardzo oddany pacjentom. Wiem coś na ten temat, gdyż ostatnio robił mi operację. Po operacji przez całą noc przychodził do mnie, pytał o samopoczucie, interesował się stanem zdrowia. Muszę jeszcze dodać, że robił to tylko dlatego gdyż byłam pacjentką oddziału. Panie doktorze chcę za to wszystko Panu serdecznie podziękować. Jestem również zachwycona całym oddziałem. Obecnie pracują tam ludzie całkowicie oddani chorym. Są bardzo serdeczni,dużo rozmawiają z pacjentami, uśmiechają się do każdego dlatego na oddziale panuje miła i przyjazna atmosfera. Dlatego bardzo proszę, nie wpisujcie rzeczy, które może kiedyś miały miejsce gdyż w ten sposób krzywdzicie ludzi obecnie tam pracujących. Z całego serca pozdrawiam cały personel i życzę wielu sukcesów w swojej pracy zawodowej-wdzięczna pacjentka.
Pseudonim : max 21 luty 2014 23:28
A pani wiola jest z rodziny nowego ordynatora ze wie ze jest bardzo dobrym czlowiekiem? Prawdziwy z niego doktor judym :-)
Pseudonim : Roksana 22 luty 2014 21:29
Dr.Mawlichanów to świetny fachowiec,bardzo życzliwy,opiekuńczy,na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi,zawsze ma czas dla pacjenta mimo ogromu pracy na oddziale, interesuje się stanem pacjentki,nie żałuje lekarstw,kroplówek,zastrzyków itp.operacje przeprowadził fachowo ze swietnym efektem kosmetycznym(mało widoczne blizny). Takich specjalistów jest niewielu i w 100% mogę polecić Pana ordynatora i cały personel medyczny na ginekologii w Brzesku.
Pseudonim : Kalina 06 marzec 2014 09:38
Ja z tym lekarzem miałam do czynienia w szpitalu w Roztoce i muszę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. To prawda, że przychodzi w nocy i pyta o samopoczucie. Sprawdza często czy wszystko jest ok i jest bardzo dokładny i sumienny podczas usg. Nawet wśród położnych uchodzi za bardzo dokładnego i sumiennego. Jako jedyny poprawnie oszacował wagę mojego synka. Myślę, że jak na szpital w tak małej mieścinie jak Brzesko jest to najlepsze co mogło się trafić dla tego szpitala.
Pseudonim : karola 07 marzec 2014 17:30
z roztoce też był?? matko boska- a w kosmosie-tam go też nie chcą
Pseudonim : A 08 marzec 2014 17:26
Świetnym lekarzem jest pan Kamiński
Pseudonim : Nikodem 09 marzec 2014 18:09
Oj niełatwo wprowadzać nowe w grajołku , oj niełatwo. Oprócz wiedzy i pomysłu trzeba jeszcze woli walki ,siły i szczęścia bo inaczej oplują ,obsmarują, przeinaczą i zohydzą. Byle było jak dawniej. Witaj Panie w Polsce .
Pseudonim : przeciwniczka 23 marzec 2014 12:54
Bardziej na miejscu żegnaj. Współczucie dla współpracowników. Ilość miejsc pracy nie świadczy o pozycji z górnej półki.Mankamenty można tuszować w różny sposób.
Pseudonim : Piotr K. 29 marzec 2014 17:39
Oooj bidule wy moje! Biedni współpracownicy , uciśnieni, wyrazy współczucia!!!! Lenie i intryganty !! Facet odważnie trzyma twardą ręką cały dział i wymaga ! Sam zapier.... a i każe zasuwać a może nawet i tyrac i ciśnie bo trzeba utrzymać jakiś poziom .W NASZYM SZPITALU utrzymać dobry pułap leczenia !!!!! NIE dla butelek i kopert tylko DLA PACJENTEK !!!Kwiaty i ordery MU za to że u tu chce być.Jak moja SYNOWA leżała na ginekologii to trzy razy w dzień i że dwa razy w nocy był pan doktor Mawlichanow osobiscie i sprawdzał cewniki i patrzył czy wszystko jest w porzadku a pielęgniarki biegały aż furczalo .NIC ani JEMU ani nikomu nie musieliśmy płacić
!!!!!!! Niedawno nie do pomyślenia w Brzesku!!!dwa lata temu jak nie zapłaciłes to omijali chore nawet rano na wizycie!!!! Teraz położne grzeczne pukają do pokojów a lekarze chodzą na baczność ! Brawa dla DYREKCJI!!!!! Dawno trzeba było takiej zmiany!!!!! Panie pułkowniku TAK TRZYMAC !!!! Niech PANU nie zabraknie sił żeby gonić to towarzystwo do dobrej roboty . Brzesko jest za Panem !!!! Niech PAN nie przejmuje się tym z skamleniem paniczykow co tylko patrzyli co im dasz !!!! Nareszcie !!!
Pseudonim : p 29 marzec 2014 17:43
Brawo !!!!
Pseudonim : Karolina 29 marzec 2014 17:51
Taaaak. Jak pan doktor Mawlichanów powie "żegnaj" to z powrotem wróci byle jakie leczenie za koperty i butelki. A może trzeba powiedzieć "żegnaj" niektórym Wielmożnym Panom Doktorom ??
Pseudonim : Sabina 03 kwiecień 2014 17:04
Miałam zrobioną przez Mawlichanowa cesarkę w Roztoce - super chirurg (zero problemów z raną) a na salę przychodził i dopytywał się czy wszystko ok, czy widziałam dziecko itp. Uważam że te negatywne komentarze to tylko ludzka zawiść
Pseudonim : :) 06 kwiecień 2014 21:10
Doktor Mawlichanów powinien dokonać selekcji w oddziale, nie mówię tylko o "panach doktorach" (o tych już w Brzesku sporo wiadomo), ale także o personelu średnim. Niektóre panie położne nie nadają się do pracy z kobietami, które często po ciężkim porodzie bądź operacji cc liczą na miły gest i dobre słowo. Takiego człowieka brzeski oddział gin. - poł. potrzebował.Ukłony i słowa uznania, panie Mawlichanów!
Pseudonim : Gabriela 09 kwiecień 2014 20:58
Dr Mawlichanów to swietny specjalista i wspaniały człowiek bardzo dba o o pacjetów wiem cos o tym bo prowadzi moja ciaze i jestem bardzo zadowolona ! Byle wiecej takich lekarzy jak dr Mawlichanów .
Pseudonim : Ewa 30 sierpień 2014 16:31
Choć jeszcze jestem świeżo po operacji nie ma słów aby oddać to co widziałam na własne oczy jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale a i także z opieki ordynatora którym jest wspaniały człowiek z pasją i troską o pacjentki. W brzesku czułam się bezpieczna nie lekceważona ginekologia na wysokim poziomie jak na szpital z KONTRAKTEM NFZ TO DZIAŁA LEPIEJ NIŻ PRYWATNY BRAWO!!!!!!!!!!!!!! Panie Dr. Mawlichanów
Pseudonim : Andzia 08 październik 2014 18:50
Widzę że wypowiadaja sie tutaj swiezo upieczone mamy rodzące w Brzesku, mi został miesiac do porodu i tez wybrałam Brzesko.
Mam do Was pytanie, jak wyglada opieka po porodzie na oddziale. Chodzi mi o to co jest zapewnione ze strony szpitala? Czy daja np. ciuszki dla dziecka, kosmetyki w czasie pobytu w szpitalu?
Pseudonim : Pseudonim: Jola 19 październik 2014 16:18
Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek z wielkim zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę o czym mogłam się przekonać będąc tam w szpitalu, po prostu taki doktor Judym XXI wieku. Dziękuję doktorze za uratowanie mi życia:) Dozgonnie wdzięczna pacjentka.
Pseudonim : Ala 21 październik 2014 22:09
Ja rodziłam niedawno, ale nic nie musisz mieć, tylko pampersy dla dziecka i dla siebie podpaski. Wszystko jest w szpitalu-kosmetyki i ubranka dla dziecka. Opieka wspaniała-zajmują się Tobą jak kimś z rodziny. Oddział piękny i personel bardzo miły i grzeczny a przede wszystkim fachowy. Polecam Brzesko, bo naprawdę jest super !
Pseudonim : :) 29 październik 2014 13:58
Rodziłam niedawno w Brzesku i jestem bardzo zadowolona opieka na wysokim poziomie a pan ordynator oddany w 100% pacjentka ! Pierwsze dziecko rodziłam na Ujastku i powiem szczeze w Brzesku zdecydowanie lepiej .Dziekuje doktorze Mawlichanów :)
Pseudonim : patrycja 21 luty 2015 09:08
świetny lekarz oddany pacjentkom. Jest bardzo miły i opiekuńczy. Polecam
Pseudonim : Halina 21 luty 2015 19:00
Dnia 23.01.2015 miało miejsce wykonanie operacji ginekologicznej w Brzeskim szpitalu przez doktora ordynatora Krzysztofa Mawlichanowa który swoimi umiejętnościami i fachowa ręką wykonał ta operacje,operacja była bardzo skomplikowana i ciężka ale dzięki umiejentnoscia i staraniom doktora udało się ja pokonać.Po operacji pan doktor dołożył dużo starań i opieki w moim kierunku , otoczył mnie szczególną opieka nie żałował kroplówek i zastrzyków przeciwbólowych abym nie odczuwała bólu po operacyjnego .doktor jest bardzo dobrym fachowcem i opiekunem w dziedzinie lekarza położnika i ginekologa, bardzo się troszczy o stan zdrowia swoich pacjentek chętnie rozmawia ,udziela porady ,informacji każdej kobiecie ,polecam takiego lekarza. Wdzięczna pacjentka za udany i fachowy zabieg .:)
Pseudonim : Ewelina 05 marzec 2015 12:16
Pan doktor super poprowadził moja ciaze, mimo ze nie byla ona ksiazkowa i niestety pojawily sie powiklana ale pod opieka pana doktora czulam sie bezpiecznie, przylanczam sie do opini ze pan doktor dba o pacjentki bardzo i do kazdej podchodzi indywidualnie. po operacji cc ktora wykonal koordynowal opieke nade mna super
Pseudonim : masa 10 czerwiec 2015 23:15
moja żona miała nieszczęście rodzić o 2 w nocy, była kroplówka i zastrzyk na skurcze do niej, pan doktor nie wiem jak się nazywał mówi żeby dołożyć dziesięć kropel za chwile pani położna mówi dołóż jeszcze 6, żona urodziła w godzine jeszcze nie byłem u pana ordynatora.Ale od trzech tygodni jesteśmy w prokocimiu dziecko miało najpierw wyrzut insuliny,póżniej okazało się że ma krwiaki w głowce i stany nerwowe.nie chce jeść mam tylko dziwne podejżenia że to przez poród bo dodatkowo pani położna naciskała brzuch a drugą ręką ustawiała dziecko jak żona urodziła to pierwszy raz widziałem żeby komuś tak ręce się trzęsły przy przecinaniu pempowiny nie wiem dlaczego.A wszystko przez to,że moja żonka zawsze rodzi w nocy. A jak tu odbierać poród o tej porze to tylko szybko.!!!!!!!
Pseudonim : Kuba 25 czerwiec 2015 19:00
Bardzo dobry jest ten nowy pan ordynator.Ostatnio moja żona tam rodziła i mogłem się przekonac jak profesjonalne podejscie ma ten lekarz do pacjentów.
Pseudonim : Monika 07 lipiec 2015 16:51
Panie Masa! Zanim Pan kogoś oskarży, to trzeba mieć pojęcie o tym, o czym się pisze!!!Wyrzuty insuliny, jak Pan to nazywa, nie są spowodowane porodem. Poza tym na każdy lek pacjentka musi się zgodzić, więc nie uwierzę, że ktoś na siłę Pańskiej żonie podłączył kroplówkę i podał lek.Co do tych krwiaków, to niech Pan sprawdzi, czy były w USG robionym na Neonatologii w Brzesku- gdyby tak było wiedziałby Pan, zanim dziecko pojechało do Prokocimia. Co do prowadzenia porodu, to też, po tym co Pan pisze można wnioskować, że nie ma Pan o tym zielonego pojęcia.Zanim zacznie Pan sugerować złe zachowanie personelu medycznego, niech Pan idzie do tego Ordynatora i poprosi o wyjaśnienie, bo na razie wnioskowć można, że zna się Pan na położnictwie, jak na ortografii, sądząc po błędach w komentarzu. Sama rodziłam w Brzesku 2 razy i jestem bardzo zadowolona. Każdemu poleciłabym ten oddział!
Pseudonim : Reformę 07 lipiec 2015 20:14
masa nie ściemniaj - wszyscy znamy ciebie i twoja historie... Jak Ci było tak zle to wyciągaj konsekwencje prawne a wyrok opublikuj w gazecie krakowskiej, a nie rzucaj bezpodstawnym hejtem w sieci. Rodziłam w brzesku i jestem zachwycona zarówno opieka położnych jak i pielęgniarek. Nie szukałam cudów w Roztoce i okolicznych szpitalach którym grozi plajta....
Pseudonim : Beata 17 grudzień 2015 08:15
Sama rodziłam w kwietniu w Brzesku, opieka wspaniała, wyrozumiała a doktor Mawlichonów to złoty człowiek dba o pacjentki nawet długo po porodzie
Pseudonim : Aga 10 styczeń 2016 20:19
Rowniez rodziłam w kwietniu. Jestem bardzo zadowolona z opieki miła przyjazna atmosfera. Personel super bardzo sympatyczne panie polozne. Czulam sie jakbym rodzila w prywatnej klinice. Polecam

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

PR022016

baner-ddd

baner-cp

Relacje z regionu brzeskiego

Archiwum Wiadomości

Ostatnie komentarze

 • Gmina Brzesko: Program 500 plus

  Czy te 800zł to dochód brutto czy netto ???

 • Powiat brzeski zostanie połączony z bocheńskim?

  gdyby niektórzy dyrektorzy jednostek co roku nie "dawali" sobie podwyżek i swoim pożal się Boże zast...

 • Powiat brzeski zostanie połączony z bocheńskim?

  a wujek Rysiek to zatrudnił tą z Bochni i jeszcze innych paru pociotków i teraz mamy to co widać !

 • Brzesko. Miasto wybuduje oczyszczalnie ścieków?

  Trzeba w końcu oczyścić uszwice a winnych karać konkretnie.Scieki są cały czas wpuszczane i wszyscy...

 • Powiat brzeski zostanie połączony z bocheńskim?

  jak to kto? wujek Andrzej smilies/smiley.gif

 • Powiat brzeski zostanie połączony z bocheńskim?

  O jak by byłó pięknie, gdyby tak połowę tych "fachowców" z tytułami licencjata brzeskiej wszechnic...

 • Powiat brzeski zostanie połączony z bocheńskim?

  Najwyższa pora! koniec z tymi urzednikami darmozjadami i prozniakami!

 • Mammobus na Placu Kazimierza Wielkiego

  kiedy w końcu społeczeństwo zrozumie, że mammografia jest szkodliwa??!! częste "naświetlanie" jakim...

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .