Brzesko. Basen za darmo
SPORT - Aktualności
środa, 08 lipca 2015 20:30

To dobra wiadomość dla dzieci i młodzieży z Osiedla Słotwina w Brzesku. Zarząd Osiedla Słotwina organizuje bowiem, aż osiem darmowych wejść na Basen (Brzeskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji) dla dzieci i młodzieży zamieszkałej w tej części miasta. Możliwość skorzystania z darmowego wypoczynku na basenie będzie w każdy piątek w godzinach od 10:00 do 11:00.Pierwsze darmo wejście już w najbliższy piątek 10 lipca. Kolejne dni, w których będzie można wejść na basen za darmo to:  17.07.2015; 24.07.2015; 31.07.2015; 07.08.2015; 14.08.2015; 21.08.2015 oraz 28.08.2015. Zbiórka w każdy piątek o godzinie 9:50 w budynku brzeskiej pływalni.

 
Gnojnik. Wakacje z piłką
SPORT - Aktualności
wtorek, 07 lipca 2015 21:20

Już 14 lipca poznamy skład zwycięskiej drużyny, która wygra zawody gminne, organizowane w ramach programu: Wakacje z piłką nożną. Przypomnijmy jest to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie - Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie. – To pomysł dla dzieci i młodzieży, która wakacje spędza na miejscu. Nasz turniej, który pełni role eliminacji powiatowych, rozegramy już 14 lipca. Zapisy przyjmowane są do 13 lipca. Zapraszam do udziały w tym turnieju – zachęca Sławomir Paterek, wójt gminy Gnojnik.  

 
Brzesko. Wakacje na basenie
SPORT - Aktualności
sobota, 04 lipca 2015 22:49

Warto skorzystać z tej oferty. Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza bowiem wszystkie dzieci w wieku od  7–9 lat na wakacyjne doskonalenie pływania sportowego. Prowadzone będą przez instruktorów i trenerów pływania BOSiR Brzesko. Dodajmy, że zajęcia są skierowane do dzieciaków umiejących pływać i będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 14.00. Pierwsze zajęcia 9 lipca, cena promocyjna obowiązująca podczas wakacji  4 zł/godzinne wejście. – Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie warto zwlekać mówi Marek Dadej, dyrektor BOSiR Brzesko.  Zapisy i informacje u trenera pływania Marcina Kacera – Tel. 607 681 313.

 
Siatkarskie zmagania w ramach Dni Brzeska
SPORT - Aktualności
czwartek, 11 czerwca 2015 22:27

Już 19 czerwca, w ramach imprezy towarzyszącej Dniom Brzeska, zostanie rozegrany  turniej , plażowej siatkówkina boiskach obok Krytej Pływalni w Brzesku. Zaplanowano zawody w kilku kategoriach: kobiety do 17 lat; kobiety OPE; mężczyźni do 17 lat; mężczyźni OPEN. Początek godzina 16.30. Organizator: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku. Sponsorzy: Urząd Miejski w Brzesku oraz BOSiR.

 
Złoto i srebro dla Wojtka Wojdaka
SPORT - Aktualności
wtorek, 02 czerwca 2015 22:55

Dwa złote i jeden srebrny medal to „urobek” Wojtka Wojdaka, w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, które odbywały się we  we Floating Arenie w Szczecinie. Wychowanek Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, obecnie zawodnik Unii Oświęcim, wywalczył także prawo udziału w tegorocznych mistrzostwach świata w Kazaniu. – Gratuluję naszemu wychowankowi, mam nadzieję, że jeszcze wiele razy usłyszymy o jego sukcesach. Oczywiście liczymy na jego start w Olimpiadzie oraz medale przywieziony z Igrzysk. Wierzę w to, bo znam Wojtka, znam jego pracowitość i – co podkreślają zarówno trenerzy z Oświęcimia, jak i nasz specjalista, trener Kacer, że pływak ma wielki talent – podkreśla Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Mistrzostwa Polski rozpoczął od złotego medalu na 1500 m stylem dowolnym z wynikiem 15.05.34 pokonując szczecińskich pływaków z MKP Mateusza Sawrymowicza i Krzysztofa Pielowskiego.

 
Brzesko. Zmagania biegaczy
SPORT - Aktualności
wtorek, 21 kwietnia 2015 23:35

Kilkudziesięciu zawodników z gminy Brzesko brało udział w zawodach sportowych – bieganiu. Tym razem reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjów uczestniczyły w gminnych zawodach, sztafetowychbiegach przełajowych. Drużyny ze szkół podstawowych składały się z 9 osób, po 3 uczniów z klas IV, V i VI. Dziewczęta rywalizowały na trasie o długości 800 m, a chłopcy 1000 m. Dziesięcioosobowe drużyny dziewcząt z gimnazjów startowały na dystansie 1000 m, chłopcy 1500 m. Zawody odbywały się zgodnie z regulaminem MSZS i wyłoniły sztafety (po dwie z każdej kategorii), które będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.  Wśród szkół podstawowych zwyciężyły ekipy z PSP Nr 3 Brzesko (dziewczęta), PSP Nr 2 Brzesko (chłopcy), a gimnazja reprezentować będą dziewczyny i chłopcy z PG Nr 2 w Brzesku.

 
Mistrzowskie zmagania na kręgielni
SPORT - Aktualności
środa, 15 kwietnia 2015 18:25

Przez trzy dni na Kręgielni BOSiR w Brzesku mieliśmy przyjemność gościć najlepszych kręglarzy naszego kraju wśród osób niewidomych i słabowidzących. W tych dniach odbyły się XVI Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w kręglach klasycznych pod honorowym patronatem Burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki oraz Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy. Dodajmy, że organizatorem mistrzostw byli: Polski Związek Kręglarski z przedstawicielką Panią Czesławą Konieczną  (v-ce prezes), Tarnowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "Pogórze" z przedstawicielem Panem Kazimierzem Curyło (prezes) oraz BOSiR Brzesko.

 
Kręgle. Sukcesy na Mistrzostwach Polski
SPORT - Aktualności
czwartek, 09 kwietnia 2015 23:03

sukcesach brzeskich kręglarzy pisaliśmy już wiele razy. Tym razem, z Mistrzostw Polski, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim, juniorzy występujący na co dzień w barwach Brzeskiego Ośrodka Sportu  Rekreacji, wrócili z tarczą. – Reprezentanci naszego miasta wywalczyli kilka bardzo dobrych miejsc. To wielki sukces, warto bowiem podkreślić, że konkurencja była naprawdę spora – podkreśla Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 68

pr032019

plus032019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .