Kręgle. Sukcesy na Mistrzostwach Polski
SPORT - Aktualności
czwartek, 09 kwietnia 2015 23:03

sukcesach brzeskich kręglarzy pisaliśmy już wiele razy. Tym razem, z Mistrzostw Polski, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim, juniorzy występujący na co dzień w barwach Brzeskiego Ośrodka Sportu  Rekreacji, wrócili z tarczą. – Reprezentanci naszego miasta wywalczyli kilka bardzo dobrych miejsc. To wielki sukces, warto bowiem podkreślić, że konkurencja była naprawdę spora – podkreśla Marek Dadej, dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 
Brzesko. Kręgielnia dla… niewidomych
SPORT - Aktualności
środa, 08 kwietnia 2015 21:03

Po raz kolejny w Brzesku zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w Kręglach Klasycznych. Organizatorem tego przedsięwzięcia są: Polski Związek Kręglarski, Klub POGÓRZE Tarnów oraz Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody zaplanowano w dniach 9 – 11 kwietnia. – Nie wyobraża sobie byśmy nie włączyli się w organizacje tej imprezy. To nie tylko doskonały sposób na spędzanie czasu przez osoby niepełnosprawne, ale także element terapii i integracji tego środowiska – mówi naszej redakcji Mare Dadej, dyrektor BOSiR.

 
Sukces tenisistek
SPORT - Aktualności
niedziela, 05 kwietnia 2015 01:00

 To kolejny sukces uczennic z Jadownik. Jak się okazuje, dwie  reprezentantki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach Aleksandra Pytel i Eliza Milewska odniosły kolejne zwycięstwo. Dziewczęta dobyły 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Małopolski w tenisie stołowym. W rozgrywkach finałowych pokonały wszystkie rywalki bez straty seta, potwierdzając swoją dominację w Małopolsce. Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Jan Chrabąszcz. Turniej odbył się w Zakliczynie, a organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy. W półfinałowych grach swoje spotkania wygrały kolejno z: PSP nr 4 Tarnów   3-0; PSP Skrzyszów   3-0; PSP Łysa Góra  3-0; PSP Zawada  3-0.

 
Szczurowa. Królewskie zmagania
SPORT - Aktualności
sobota, 04 kwietnia 2015 00:00

Po raz XVII do Szczurowej zjada najlepsi małopolscy szachiści. Przez dwa dni: 18 i 19 kwietnia, będą tutaj odbywały się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30. Dodajmy, że organizatorem zmagań jest Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, a patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawuje wójt Marian Zalewski. Mistrzostwa rozegrane zostaną systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 11 rund. Kojarzenie będzie komputerowe. Czas gry wynosi na rozegranie jednej partii 60 minut.

 
Dębno. Kwietniowe bieganie
SPORT - Aktualności
czwartek, 02 kwietnia 2015 23:58

Na 25 kwietnia 2015 roku zaplanowano I edycję Dębińskiego Biegu Przełajowego „Cztery pory roku” odsłona wiosenna. Zmagania odbędą się na obiektach sportowych: Orlik Dębno przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie (początek godzina 11). Organizatorami są: Wójt Gminy Dębno –Wiesław Kozłowski Pani Katarzyna Szczupak – Animatorka obiektu sportowego Orlik 2012 w Dębnie. Bieg rozegrany będzie na dystansach, w kategoriach bieg przedszkolaków, klas I-III, IV-VI, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych oraz open.

 
Jadowniki. Sukces zawodniczek z „Dwójki”
SPORT - Aktualności
wtorek, 17 marca 2015 00:45

Aleksandra Pytel, uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach wywalczyła brązowy medal podczas mistrzostw małopolskich w tenisie stołowym. Jej szkolna koleżanka Eliza Milewska uplasowała się na piątym miejscu. Niedawno rozstrzygnięto Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w tenisie stołowym szkół podstawowych. W zorganizowanych przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy rozgrywkach wystartowało 36 zawodniczek  w tym dwie uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach:  Eliza Milewska i Aleksandra Pytel. Podopieczne Jana Chrabąszcza zanotowały bardzo dobry wynik, zajmując 3 i 5 lokatę w Małopolsce. Wyniki końcowe: Zuzanna  Kozioł – Skrzyszów; Zuzanna Kowalczyk – Nowy Targ; Aleksandra Pytel – Jadowniki; Zuzanna Staszczak – Piotrowice; Eliza Milewska – Jadowniki oraz Weronika Żydowska – Tarnów.

 
Piłkarskie powitanie wiosny z BOSiR-em
SPORT - Aktualności
sobota, 14 marca 2015 23:35

Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na turniej piłkarski „Powitanie wiosny – ORLIK 2012”, który odbędzie się 21 marca na kompleksie sportowo rekreacyjnym obok krytej pływalni. Zapisy będą przyjmowane do 19 marca w biurze „ORLIK”. Już dzisiaj wiadomo, że turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: do 13 lat; 14 - 16 lat oraz powyżej 16 lat. Rozpoczęcie turnieju: godz. 10.00.

 
Zumba z Miejskim Ośrodkiem Kultury
SPORT - Aktualności
sobota, 14 marca 2015 21:12

Coraz większą popularnością cieszy się Zumba Fitness. Zajęcia prowadzone są w Regionalnym Centrum Kulturalno –Bibliotecznym w Brzesku, w każdy poniedziałek o godzinie 20 (plac Targowy 10).Co daje Zumba Fitness. – To nie tylko doskonała zabaw, ale także porywająca muzyka, proste kroki i dynamiczne spalanie kalorii – zapewnia Małgorzata Cuber, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku. 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 67

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .