Szczurowa


Pierwszy puchar trafił do Górki PDF Drukuj Email
wtorek, 23 lipca 2019 21:55

Reprezentacja sołectwa Górka wygrała pierwszą edycję zmagań sołeckich o puchar Zbigniewa Moskala Wójt Gminy Szczurowa. Gospodarzem turnieju było Sołectwo Niedzieliska, a jego organizatorami Wójt Gminy Zbigniew Moskal, GCKCziS w Szczurowej oraz Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka i LKS „Korona” z Niedzielisk. W turnieju udział wzięło 12 drużyn reprezentujących następujące sołectwa: Dołęgę, Górkę, Kwików, Niedzieliska, Pojawie, Rajsko, Rudy- Rysie, Rylową, Strzelce Małe, Uście Solne, Wolę Przemykowską i Wrzępię. Drużyny reprezentujące poszczególne Sołectwa Gminy Szczurowa pojawiły się na Stadionie Sportowym w Niedzieliskach o godz. 12:00, natomiast o godz. 12:30 Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal otworzył Turniej i rozpoczęła się rywalizacja sportowo- zręcznościowo- sprawnościowa wszystkich zgłoszonych drużyn.

 
Gmina Szczurowa. Czyste Powietrze. Wnioski można będzie składać w gminie PDF Drukuj Email
sobota, 20 lipca 2019 10:58

- Poprawa środowiska naturalnego w gminie Szczurowa - nie tylko wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju gminy, ale także w programy wojewódzkie i krajowe. Stąd pomysł na realizację programu we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - mówi naszej redakcji Zbigniew Moskal, Wójt Gminy Szczurowa.

 
Kwików. Remiza w rozbudowie PDF Drukuj Email
środa, 17 lipca 2019 22:06

Niedawno rozpoczęły się prace budowlane przy rozbudowie remizy OSP w Kwikowie. Przedmiotowe zadanie obejmuje rozbudowę, termomodernizację całego budynku, remont dachu, częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz roboty wewnątrz strażnicy. W ramach prac wykonany zostanie również nowy monitoring oraz zagospodarowane zostanie otoczenie budynku.

 
Parking w Niedzieliskach PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 lipca 2019 20:09

W Niedzieliskach tuż przy Szkole Podstawowej i Domu Ludowym został wybudowany parking typu Park&Ride wraz z montażem obiektu Bike&Ride. W ramach zrealizowanych prac powstał wybrukowany plac z 8 miejscami postojowymi w tym 1 dla osób niepełnosprawnych oraz zamontowano 10 szt. stojaków na rowery- typu U łącznie na 20 rowerów.Wykonawcą powyższych prac była firma Usługi Remontowo- Budowlane Janusz Ducinowski. Przedmiotowe zadanie finansowane jest w wysokości 85% ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020.

 
Szczurowa. Oświata priorytetem PDF Drukuj Email
piątek, 12 lipca 2019 11:46

Edukacja to jeden z priorytetów działania samorządu gminy Szczurowa – przekonuje wójt Zbigniew Moskal. I nie jest to czcze „gadanie”. Dowodem tego jest chociażby trwająca  rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich. W budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich prowadzone są prace których zakres polega na rozbudowie istniejącego budynku o klatkę schodową wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejącego poddasza na sale dydaktyczne i sanitariaty dla uczniów oraz wykonanie wszelkich prac towarzyszących.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 93

pr012020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .