Reklama
Gnojnik. Gmina pomaga potrzebującym…
WYDARZENIA - Gnojnik
niedziela, 08 marca 2020 13:19

Po raz kolejny gmina Gnojnik będzie uczestniczyła w realizacji Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Celem tego projektu jest dotarcie z pomocą żywnościową do osób najbardziej potrzebujących w całej Polsce. W ramach Podprogramu zakwalifikowane osoby mogą skorzystać ze wsparcia w postaci żywności, która cyklicznie jest dystrybuowana w formie paczek żywnościowych, jak również mają możliwość uczestniczenia w różnych działaniach wspierających i edukacyjnych. Program umożliwia także, udział w ciekawych warsztatach edukacyjnych dotyczących wzmacniania samodzielności i kompetencji w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego.

 
Gnojnik. Będzie obiekt w Uszwi
WYDARZENIA - Gnojnik
czwartek, 05 marca 2020 22:46

Ponad pięć milionów pochłonie dokończenie prac związanych z budową obiektu wielofunkcyjnego w Uszwi (łączącego funkcję kulturalną z przedszkolną). Zgodnie z umową II etap inwestycji obejmuje prace wykończeniowe oraz zakup i montaż wyposażenia. Przetarg wygrało konsorcjum firm „Lider Konsorcjum” z Wesołowa, koło Zakliczyna. Ostateczna wartość tego etapu ma zamknąć się sumą 6.687.200 złotych. Budynek będzie miał szerokie przeznaczenie: oprócz przedszkola znajdzie się tutaj także miejsce dla biblioteki publicznej oraz świetlicy wiejskiej.

 
Gnojnik. Zbadaj się za darmo
WYDARZENIA - Gnojnik
sobota, 22 lutego 2020 22:18

Bezpłatne badania mammograficzne w Gnojniku. Badania przeprowadzone będą 16 marca 2020 roku od 9.00 do 16.00 – parking Centrum Medycyny Rodzinnej Gnojnik 537. Zaproszone są Panie, które ukończyły 50 do 69 lat. Projekt realizowany jest przez Centrum Medyczne Maszachaba wraz z partnerami: Centrum Medycznym SKOPIA i Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka” Krzeszowice, w ramach projektu: „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50-69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi w latach 2019-2021” współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Konieczna wcześniejsza rejestracja pod numerami 12 633 02 18, 503 77 651.

 
Gnojnik. Mistrz gminy wyłoniony
WYDARZENIA - Gnojnik
wtorek, 18 lutego 2020 15:31

Od 26 lat organizowany jest turniej miłośników królewskiej gry w Gnojniku. Podczas Gminnych Mistrzostw Szachowych 18 szachistów walczyło o puchar Czarnego Konia. Wygrał Daniel Pasek z Uszwi. - Jest to bardzo cenne trofeum, które ma charakter przechodni. Aby zachować go na stałe trzeba wygrać trzy razy z rzędu w kolejnych latach – mówi naszej redakcji Daniel Pasek. W rywalizacji uczestniczyło18 zawodników z terenu gminy Gnojnik w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodszy zawodnik miał 7 lat, zaś najstarszy 73 lata. Turniej rozgrywany systemem szwajcarskim – kontrolowanym na dystansie 7 rund (2x15).

 
Zintegrowana infrastruktura dla transportu niskoemisyjnego na terenie Gminy Gnojnik
WYDARZENIA - Gnojnik
wtorek, 04 lutego 2020 20:19

Około 3.5 miliona złotych będzie kosztowała realizacja zadania „Zintegrowana infrastruktura dla transportu niskoemisyjnego w subregionie tarnowskim na terenie Gminy Gnojnik”. - Z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, na nasze konto wpłynie blisko trzy milionowa dotacja. To środki pozyskane od marszałka Małopolski.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2

pr112020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .