Dębno


Gmina Dębno. Więcej luksów PDF Drukuj Email
środa, 08 stycznia 2020 21:57

Ubiegły rok był dobry dla gminy Dębno  ramach rozbudowy sieci oświetlenia ulicznego w naszej gminie, końcem roku powstał nowy odcinek sieci energetycznej. W ramach realizacji zadania wykonano linę kablową oświetlenia ulicznego oraz zamontowano lampy na nowo wybudowanych słupach. Łączna wartość inwestycji wyniosła niemal 30 tys. złotych.

 
Do gminy Dębno zawitał Orszak Trzech Króli PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 stycznia 2020 22:11

b81559832 566805900534222 4018646108245852160 oJak przystało na monarchów, do Dębna dotarli na koniach. Mowa o królach, którzy uświetnili pierwszy w dziejach gminy Orszak Trzech Króli. Sprzyjało dosłownie wszystko: aura, liczna publiczność i świetna atmosfera. - W imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie dziękuję wszystkich za udział w tym Orszaku. Dzisiaj, 6 stycznia wspólnie radowaliśmy się z narodzenia Bożej Dzieciny.Radosny korowód, który jest częścią ogólnopolskiej akcji, tym razem zawitał do naszej gminy. Cieszy mnie, że brały w nim udział całe, wielopokoleniowe rodziny. Dziękuję uczestnikom i dziękuję serdecznie organizatorom –  mówi naszej redakcji  Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

 
Dębno. Wyjątkowy Orszak Trzech Króli PDF Drukuj Email
niedziela, 05 stycznia 2020 00:00

W imieniu własnym, jak i organizatorów, zapraszam wszystkich na pierwszy w dziejach naszej gminy Orszak Trzech Króli. Spotkajmy się w poniedziałek, 6 stycznia by wspólnie radować się z narodzenia Bożej Dzieciny.Radosny korowód, który jest częścią ogólnopolskiej akcji, tym razem zawita do naszej gminy. Zapraszam do udziału wszystkich mieszkańców, całe, wielopokoleniowe rodziny, ale zapraszam także tych wszystkich, którzy w tym dniu będą przebywali u rodzin czy znajomych w naszym terenie – zachęca Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

 
Dębno. Jubileuszowe konkursy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 grudnia 2019 14:32

L1050336Dzisiaj podczas uroczystej sesji Rady Gminy Dębno zostały wręczone nagrody w dwóch konkursach, których przed kilkoma laty pomysłodawcą był wójt Wiesław Kozłowski. Nagrodzono trzy osoby: Danuta Hauben, Zofia Sambor oraz Patryk Lędzinski. - Cieszy mnie, ze kolejna grupa osób, która została uhonorowana przez nasza gminę. To osoby maja ogromny wpływ na rozwój naszej gminy, maja wielkie zasługi na kilku płaszczyznach – mówi naszej redakcji wójt Wiesław Kozłowski. W imieniu nagrodzonych dziękowała Danuta Hauben. Wspominała początki pracy w gminie. - To nie tylko serce dla mnie, ale dla wszystkich ludzi dobrej woli, których w życiu spotkałam – mówiła.

 
Dębno. Seniorzy na plus PDF Drukuj Email
piątek, 27 grudnia 2019 23:59

Niedawno dwunastoosobowa grupa seniorów rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Małopolski e–Senior”. Uczestników kolejnego bloku szkoleniowego przywitał w imieniu Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego jego Zastępca , Jacek Szklarz. W ciągu 15 cotygodniowych spotkań seniorzy będą mogli zapoznać się z obsługą urządzeń mobilnych typu tablet oraz poznać zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Udział w programie umożliwi także nabycie praktycznych umiejętności np. komunikacji on-line, korzystania z e-usług obejmujących m.in. zakupy, czy też bankowość internetową.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 157

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .