Region Tarnowski


Wojnicz. Świąteczny koncert w GOK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 grudnia 2019 21:49

W Wojniczu odbył się tradycyjny Koncert Świąteczny, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury. Na scenie wypełnionego do ostatniego miejsca kina „Wawel” wystąpił zespół Universal Big Band pod batutą Józefa Janty, który zagrał największe świąteczne utwory muzyki polskiej oraz zagranicznej. Na scenie gościnnie wystąpiła Katarzyna Wnęk, która znakomicie uzupełniła grających muzyków.

 
Zakliczyn. Projekt z dotacji PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 grudnia 2019 21:46

„Na Święta ze świętym Mikołajem” to tytuł kolejnego projektu grantowego Stowarzyszenia „Klucz” działającego przy Zakliczyńskim Centrum Kultury, zrealizowanego przy wsparciu Województwa Małopolskiego. Wydarzenie odbyło się 15 grudnia w sali im. S. Jordana w zakliczyńskim ratuszu i zgromadziło 38 dzieci w wieku od dwóch do kilkunastu lat. Dzieciom towarzyszyło co najmniej jedno z rodziców, a zdarzyło się że i babcia lub dziadek. Zanim nastąpiło spotkanie ze Świętym od prezentów, instruktorzy zaprosili do wspólnych zajęć, które nawiązywały do świątecznych zwyczajów. Przy kilku artystycznych stolikach można było zobaczyć przygotowania na św. Mikołaja, dokonać dekorację świątecznych pierników, ozdób choinkowych, kartek świątecznych czy magicznych paczek.

 
Gmina Dębno. Zakończono prace budowlane realizowane przy budynku komunalnym w Dołach PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 grudnia 2019 20:33

Zakończono prace  budowlane realizowane przy budynku komunalnym w Dołach. W ramach obecnego zamówienia wykonane zostały: roboty w obszarze przyziemia (w części bez garażu i klatki schodowej), ścianki działowe, tynki oraz okładziny ścienne. Poza tym ekipa budowlana wykonała instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną i C.O bez białego montażu. Koszt wszystkich robót opiewał na niemal 150 tys. zł. i został pokryty zarówno ze środków budżetu gminy, jak również funduszu sołeckiego wsi Doły.

 
Powiat Tarnowski. Ponad 28 milionów na inwestycje PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 grudnia 2019 20:32

Rada powiatu tarnowskiego uchwaliła budżet na 2020 rok. Budżet musi być zbilansowany stąd to, że nie figurują w nim pewne inwestycje, nie oznacza, iż nie będą one realizowane. Najważniejsze jednak - drogi, inwestycje w oświacie, e-usługi - te będziemy realizować. Łącznie na zadania inwestycyjne planujemy w budżecie na przyszły rok ponad 28 milionów zł - podkreśla Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

 
Chojnik. Remiza po remoncie PDF Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 15:14

Gmina Gromnik w 2019 roku realizowała zadanie pn. „Remont pomieszczeń remizy OSP w Chojniku – etap. III „ w  ramach konkursu „Małopolskie remizy 2019”. Zostało zrealizowane dzięki wsparciu ze strony Województwa Małopolskiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Całkowity koszt realizacj inwetsycji to około 110 tysięcy złotych – wylicza wójt Bogdan Stasz.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 108

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .