Region Tarnowski


Promesa MSWiA dla Powiatu Tarnowskiego PDF Drukuj Email
piątek, 01 listopada 2019 22:15

W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma odebrał z rąk Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika promesę na zadanie związane z remontem drogi powiatowej Niwka - Bobrowniki Małe w miejscowości Bobrowniki Małe. Promesa opiewa na kwotę 777 tys. zł i pokryje 80% wartości zadania. Środki pochodzą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i zostały przyznane w ramach podziału funduszy przeznaczonych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Łącznie wyremontowane zostanie blisko 1,5 km drogi.

 
SEJMIK. Rozmowa z Edwardem Czesakiem, wicemarszałkiem Małopolski PDF Drukuj Email
środa, 30 października 2019 23:03

asPTR 2082Chcemy zrównoważonego rozwoju. Rozmowa z Edwardem Czesakiem, nowym członkiem zarządu województwa małopolskiego.

 
Edward Czesak wicemarszałkiem Małopolski PDF Drukuj Email
środa, 30 października 2019 11:23

L1030331Potwierdziły się nasze informacje. Edward Czesak, wieloletni poseł na Sejm RP, były poseł do PE, został członkiem zarządu województwa małopolskiego. Za powołaniem Edwarda Czesaka zagłosowało 25 radnych, 10 głosów było wstrzymujących, jeden przeciw. Tak zdecydowali dzisiaj radni sejmiku województwa małopolskiego. O takim scenariuszu (na który chętnie powoływały się inne portale oraz lokalne rozgłośnie radiowe) jako pierwsza donosiła nasza redakcja. Jakie zadania beda podlegały Edwardowi Czesakowi? – o tym zdecyduje zarząd województwa, który – jak dowiedziała się nasza redakcja, zbierze się już jutro.

 

 
Kręciołek w Szczucinie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 października 2019 19:43

Na Placu Targowym w Szczucinie Automobilklub Tarnowski oraz AutoMotoKlub Tarnowski zorganizowali III finałową rundę Kręciołka o Puchar Burmistrza Szczucina. „Kręciołek Samochodowy” jest imprezą sportową o charakterze otwartym dla kierowców nie posiadających żadnych licencji sportów samochodowych, legitymujących się aktualnym pozwoleniem na prowadzenie samochodu. Głównym założeniem imprezy jest promocja aktywnych form spędzania czasu młodzieży i dorosłych.

 
Najlepsi z powiatu tarnowskiego PDF Drukuj Email
sobota, 26 października 2019 09:46

Niedawno uczniowie tuchowskiego „Kopernika” uczestniczyli w kolejnej międzynarodowej wymianie w ramach programu Erasmus plus. Projekt „Matematyczne szlaki Europy” zawiódł młodzież szkół partnerskich z: Polski, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji do Wielkiej Brytanii, gdzie spotkali się w murach katolickiej szkoły The Northumberland Church of England Academy Trust w Ashington. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie reprezentowało pięciu uczniów pod opieką nauczycieli - Lucyny Ryndak i Dyrektora Zbigniewa Budzika.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 93

pr112019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .