Reklama
Czchów. Patriotyczne miasto
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 16 października 2020 18:45

Zapraszamy wszystkie dzieci przedszkolne i uczniów klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w quizie wiedzy o Polsce, którego celem jest pielęgnowanie patriotyzmu wśród najmłodszych. Konkurs dzieli się na dwie kategorie: I kategoria - dzieci przedszkolne II kategoria - uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Quiz online odbędzie się na platformie https://kahoot.it/, a wszystkie pytania będą odpowiednio dobrane do wieku uczestników. Aby wziąć udział w quizie wystarczy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia (dostępną poniżej) na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 20 października 2020 r. Quiz będzie dostępny 28 października 2020 w godzinach 9:00 do 21:00. Dla pierwszej piątki cenne nagrody funduje gmina Czchów.


Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Polskie Symbole Narodowe”. Technika wykonania pracy jest dowolna, lecz musi przedstawiać wybrany symbol narodowy. Zdjęcie wykonanej ilustracji i kartę zgłoszenia (dostępną poniżej) należy przesłać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 26 października. Nagradzamy aż pięć pierwszych miejsc! Wygrywa praca, która uzyska największą ilość like'ów.  Głosować będzie można od 27 do 29 października do godziny 12:00 na https://www.facebook.com/MOKSIRCzchow/
Jesteś uczniem klasy I-III? Lubisz malować?  Weź udział w konkursie plastycznym „Historia Polski w legendach”! Twoja praca konkursowa powinna przedstawiać wybraną polską legendę i jej tytuł. Zdjęcie wykonanej dowolną techniką pracy i kartę zgłoszenia (dostępną poniżej) należy przesłać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 26 października. Wygrywa ilustracja, która zbierze największą ilość like'ów!


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .