Reklama
Piotr Sak. Dyżury poselskie w gminie Gnojnik
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 25 lipca 2020 10:22

L1070491Mecenas Piotr Sak, poseł na Sejm RP z Solidarnej Polski, będzie pełnił stałe dyżury w Gnojniku. - Zaplanowałem, że spotkania z mieszkańcami będą odbywały się w każdy trzeci piątek miesiąca, w godzinach od 9 do 11. Zapraszam do skorzystania. Oczywiście w sprawach niecierpiących zwłoki, można skorzystać z porady telefonicznej. Wystarczy wybrać numer: 883 960 100. Do Gnojnika będą także przyjeżdżali pracownicy mojego biura, adwokaci. Jak deklarowałem przed kilkoma miesiącami, chcę być blisko ludzkich spraw – deklaruje poseł Piotr Sak z Solidarnej Polski.

Cieszy nas decyzja posła Piotra Saka. To pierwszy w dziejach naszej gminy stały dyżur poselski. Cieszy mnie, że poseł Zjednoczonej Prawicy, będzie regularnie, a nie przy okazji, spotykał się z mieszkańcami, samorządowcami. Liczę na owocną współpracę. Już dzisiaj dziękuję w imieniu tych wszystkich, którzy skorzystają z pomocy posła i jego pracowników – mówi wójt Sławomir Paterek. Więcej o poselskim dyżurze i pracy posła w sierpniowym wydaniu „Przeglądu Regionalnego”.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .