Reklama
Szczurowa. Zdecydują rodzice
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 06 maja 2020 15:12

Kiedy przedszkolaki z gminy Szczurowa wrócą do placówek opiekuńczo – wychowawczych. – Chcemy, by o tym zdecydowali rodzice – mówi wójt Zbigniew Moskal. – Chcemy poinformować, iż podejmowane są działania związane z rozeznaniem i przygotowaniem do otwarcia działających na terenie gminy Szczurowa przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych. Staramy się spełnić wszystkie wymagania nałożone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego Kraju. Uruchomienie placówek zależne będzie od woli rodziców (opiekunów prawnych) – zapewnia wójt Zbigniew Moskal.


Przy okazji włodarz gminy zachęca do zapoznania się  z Zajęciami opiekuńczymi w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych formach wychowania przedszkolnego, wytycznymi  przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z otwarciem przedszkoli ora wytycznymi  Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej w związku z otwarciem przedszkoli.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .