Reklama
Dębno. Przedszkola czynne od czwartku
WYDARZENIA - Dębno
środa, 06 maja 2020 14:56

Otwarcie oddziałów przedszkolnych – „zerówek”, przedszkoli, dla dzieci rodziców pracujących, nastąpi 7 maja 2020 – mówi wójt Dębna Wiesław Kozłowski. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Jednocześnie informujemy, że otwarcie wymienionych placówek edukacyjnych nastąpi zgodnie z zachowaniem rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i GIS. Najbliższe dni będą dniami organizacyjnymi, podczas których placówki zostaną przygotowane i przystosowane do prowadzenia zajęć w bezpieczny sposób.


W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zabezpieczy możliwość szybkiego uzupełniania kadry pedagogicznej w przypadku nieobecności nauczycieli z powodu choroby lub kwarantanny. Grupy będą przebywać w wyznaczonych i stałych salach. Dzieci, pod nadzorem nauczycieli, będą mogły korzystać z istniejących na terenie placówki placów zabaw i boisk.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .