Reklama
Powiat Tarnowski. Będzie miejsce zbiorowej kwarantanny
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 23 marca 2020 14:26

Starostwo Powiatowe w Tarnowie na polecenie Wojewody Małopolskiego przygotowuje miejsca zbiorowej kwarantanny. Potrzebne są osoby, które odpłatnie podejmą się pracy w tych jednostkach. Oferta jest skierowana do osób, które posiadają uprawnienia medyczne: lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni oraz studenci medycyny i pielęgniarstwa, począwszy od trzeciego roku. Poszukiwane są także osoby do wykonywania prac technicznych związanych z bieżącym zabezpieczeniem funkcjonowania.

Pamiętajmy, że kwarantanna to izolacja osób zdrowych. Za pracę przysługuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości nie niższej niż 150 procent przeciętnego wynagrodzenia przewidywanego na danym stanowisku pracy. Warunki zatrudnienia regulują art. 47 i 48 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r.o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych ludzi. Więcej informacji można uzyskać u Wojciecha Mika, dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Tarnowie pod numerem telefonu: 695 583 095, lub pod adresem mailowym;  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Dzięki naszym wspólnym działaniom możemy zminimalizować rozwój epidemii – mówi starosta Roman Łucarz.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .