Promesa dla gminy Szczurowa
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 13 lutego 2020 23:32

Niedawno Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal odebrał z rąk Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda i Wojewody Małopolski Piotra Ćwika promesę w wysokości 561 000 zł. W ramach programu „MALUCH+” 2020 realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Gmina Szczurowa uzyskała dofinansowanie na realizację zadania pn. „Przebudowa budynku mienia komunalnego w Strzelcach Małych na utworzenie żłobka”.

Zakres przewidzianych do wykonania prac obejmuje przebudowę pomieszczeń byłej szkoły wraz z wykonaniem wszelkich prac towarzyszących, zakupem niezbędnego wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu. Otrzymana na realizację przedmiotowego zadania dotacja zostanie uzupełniona środkami z budżetu Gminy Szczurowa. Wsłuchując się w potrzeby mieszkańców, samorząd Gminy Szczurowa świadomie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych – podkreśla wójt Zbigniew Moskal.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .