Z brzeskiego MPEC-u na prezesa w Rzeszowie
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 13 lutego 2020 23:28

Paweł Majewski został dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie – czytamy w komunikacie PGE Energia Ciepła. Zastąpił dotychczasowego dyrektora rzeszowskiej elektrociepłowni Grzegorza Gilewicza. Paweł Majewski, który jest absolwentem Wydziału Mechaniczno-elektrycznego Politechniki Wrocławskiej. Warto dodać, że ukończył też studia podyplomowe MBA z zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Przypomnijmy, że Paweł Majewski z energetyką jest związany od początku swojej kariery zawodowej, którą rozpoczął w Zakładach Remontowych Energetyki Kraków Sp. z oo. W latach 2009-2018 pełnił rolę wiceprezesa, a następnie prezesa zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z oo. w Brzesku. Pracował również na stanowisku dyrektora ds. ekonomicznych w oddziale Zakład Elektrociepłownie Polskiej Grupy Górniczej SA. Za jego czasów brzeski MPEC należał do najlepszych tego typu firm w Polsce. Przeszedł wtedy gruntowną modernizację techniczną.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .