Gmina Dębno. Zakończono prace budowlane realizowane przy budynku komunalnym w Dołach
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 23 grudnia 2019 20:33

Zakończono prace  budowlane realizowane przy budynku komunalnym w Dołach. W ramach obecnego zamówienia wykonane zostały: roboty w obszarze przyziemia (w części bez garażu i klatki schodowej), ścianki działowe, tynki oraz okładziny ścienne. Poza tym ekipa budowlana wykonała instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną i C.O bez białego montażu. Koszt wszystkich robót opiewał na niemal 150 tys. zł. i został pokryty zarówno ze środków budżetu gminy, jak również funduszu sołeckiego wsi Doły.

W ramach prac wykonanych w bieżącym roku zamontowana została także stolarka okienna i drzwiowa. Dalsza realizacja prac wykończeniowych uzależniona będzie od środków finansowych przeznaczonych na ten cel w przyszłorocznym budżecie. Rezultatem opisanej inwestycji będzie stworzenie dla mieszkańców obiektu o odpowiednich standardach, w którym możliwa będzie organizacja spotkań oraz wydarzeń o charakterze kulturalnym – deklaruje Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

skarbnikaudytm

pr042020

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .