Wierzchosławice. Kolejny etap
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 10 grudnia 2019 20:48

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wierzchosławicach-Dwudniakach odbyła  się uroczystość oddania do użytku obiektów, które powstały w II etapie realizacji projektu „Rozbudowa budynku szkoły w Wierzchosławicach (przysiółek Dwudniaki) na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego”, to jest zaplecza terapeutyczno-inwentarskiego, obejmującego między innymi krytą ujeżdżalnię i stajnie dla koni, gdzie prowadzone będą innowacyjne zajęcia z hipoterapii dla wychowanków SOSW w Wierzchosławicach-Dwudniakach.

Koszty prac wykonanych w ramach tego etapu projektu wyniosły ponad 4.5 miliona zł, z czego blisko 3 miliony pochodziło z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, zaś milion z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pozostającego w dyspozycji Województwa Małopolskiego. – Pragnę podziękować władzom województwa małopolskiego, zarządowi i radnym, za przekazanie środków na ten cel – mówi naszej redakcji wicestarosta tarnowski Jacek Hudyma.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .