Tarnów. Sześciopak Piotra Saka
WYDARZENIA - Region Tarnowski
niedziela, 29 września 2019 20:43

Piotr Sak reprezentuje Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobro na liście PiS w wyborach do Sejmu RP. Niedawno kandydat ogłosił swój program wyborczy zwany sześciopakiem. Na 1 miejscu stawia odbudowę prestiżu Tarnowa. Chociażby poprzez doprowadzenie do tego, że miasto skorzysta z programy rządowego dla miast średnich. Nie mniej istotna jest budowa centralnego zjazdu z autostrady w Tarnowie, budową połączenia miasta z Centralnym Portem Komunikacyjnym, odnowienie Szczucinki, zlokalizowanie w Tarnowie jednego z urzędów centralnych. Jako poseł chce Izraelici projekt Fabryka dla Tarnowa (zlokalizowanie nowego zakładu zatrudniającego co najmniej kilkaset osób). - Chce być posłem bliżej ludzi – zapowiada Piotr Sak.

Kandydat PiS ma wsparcie Zbigniewa Ziobry i Patryka Jakiego. Najważniejsze dla nas jest kontynuowanie drogi ku dobrobytowi, którą wyznaczyło kierownictwo obozu Zjednoczonej Prawicy – mówił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zaznaczył też, że potrzebne jest dokończenie reformy wymiaru sprawiedliwości. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zachęcał w Tarnowie do oddania głosu na adwokata Piotra Saka, kandydata PiS z Tarnowa w wyborach do Sejmu (okręg 15, nr 6 na liście). Szef resortu zaznaczył, że Sak przez lata służył innym i jako prawnik udzielał bezpłatnej pomocy prawnej tysiącom osób. Potrzebujemy ludzi w parlamencie, których cechuje wysoka kultura osobista, przywiązanie do wartości, profesjonalizm w tym co robią – a to jest najwyższej klasy profesjonalista prawnik, a prawnicy w parlamencie powinni tworzyć dobre prawo, które ma rozwiązywać problemy globalne i Polski" – mówił szef resortu sprawiedliwości i prokurator generalny. Najważniejsze dla nas jest kontynuowanie drogi, jaką wyznaczył prezes Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki, kierownictwo obozu Zjednoczonej Prawicy, czyli drogi ku dobrobytowi" - dodał.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .