TYLKO U NAS. Możliwe bardzo duże zmiany na liście PiS do Sejmu
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 10 sierpnia 2019 18:41

Możliwe duże zmiany na liście PiS do Sejmu. Chodzi o kandydatów, którzy mieli znaleźć się na miejscach od 9 do 17 (z wyłączeniem pozycji nr 10, którą otrzyma Norbert Kaczmarczyk. Jak dowiedziała się nasza redakcja, ważą się bowiem losy kandydatów od miejsca 9 oraz od 11 do 17. W tym przedziale wszystko zdarzyć się może, bo... kandydatów na Sejmu jest wielu, a wolnych jeszcze miejsc tylko kilka. Władze partii mają spory orzech do zgryzienia. Jest ciasno: na wpisanie na listę - jak powiedział nam przedstawiciel władz centralnych partii – czeka blisko dwadzieścia osób, a miejsc zostało jeszcze tylko osiem.

W przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość ma przedstawić gotową listę kandydatów do Sejmu RP. Jak dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja trwa „dogrywanie” kandydatów na miejsca 9 oraz od 11 – do 17. -

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .