Szczurowa. Oświata priorytetem
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 12 lipca 2019 11:46

Edukacja to jeden z priorytetów działania samorządu gminy Szczurowa – przekonuje wójt Zbigniew Moskal. I nie jest to czcze „gadanie”. Dowodem tego jest chociażby trwająca  rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich. W budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich prowadzone są prace których zakres polega na rozbudowie istniejącego budynku o klatkę schodową wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejącego poddasza na sale dydaktyczne i sanitariaty dla uczniów oraz wykonanie wszelkich prac towarzyszących.


 
Wykonawcą wyłonionym w drodze procedury przetargowej jest P.P.H.U. PORĘBSKI z Chełmca. Wartość prowadzonych prac wynosi 760 603,33 zł. – Wszystko wskazuje na to, że bez problemu uda się dotrzymać terminu zakończenia prac. Prace przebiegają bowiem bardzo sprawnie. Oświata to jedno z najważniejszych zadań samorządu gminy. Stąd decyzja radnych, by finansować prace w Strzelcach. Nadal infrastruktura szkolna pozostawia sporo do życzenia, ale mam nadzieję, że w tej kadencji stan szkół znacznie się poprawi – dodaje wójt Moskal.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .