z naszych informacji wynika, że na liście Zjednoczonej Prawicy znajdzie się jeden przedstawiciel Solidarnej Polski oraz jeden Porozumienia Jarosława Gowina. Nie można wykluczyć, że z listy Prawa i Sprawiedliwości wystartują politycy ruchu Kukiz 15.  Gdyby tak było, to na liście będzie Norbert Kaczmarczyk – poseł Kukiz 15 z powiatu proszowickiego. – Jeśli profesor Bernacki nie będzie liderem listy, a znajdzie się na niej także Norbert, szef struktur okręgowych Prawa i Sprawiedliwości, będzie musiał się dwoić i troić, by zostać posłem – przekonuje jeden z tarnowskich polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Wszystko wskazuje na to, że wybory odbędą się 13 października. Jutro uchylimy „rąbka” tajemnicy – zdradzimy kto z Solidarnej Polski i Porozumienia Gowina będzie na liście PiS i na których miejscach. A w poniedziałek przedstawimy proponowany skład listy do Sejmu i Senatu (z najbardziej prawdopodobnymi miejscami, które zajmą). Już dzisiaj wiadomo, że na 18.osobowej liście znajdzie się po dwóch przedstawicieli powiatu bocheńskiego, brzeskiego, wielickiego, dąbrowskiego i proszowickiego. Trzy osoby będą z Tarnowa, a pięć z powiatu tarnowskiego.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr112019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .