Szczurowa. Dotacja za dotacją…
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 21 czerwca 2019 21:31

Samorząd Gminy Szczurowa znalazł się w gronie 54 gmin z terenu województwa małopolskiego w tym trzech z powiatu brzeskiego, które w wyniku rozstrzygnięcia konkursu w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno- sportowa - MIRS” otrzymała dofinansowanie na obiekt rekreacyjno- sportowy typu street workout w Szczurowej.


 
Niedawno  Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal odebrał promesę gwarantującą otrzymanie środków z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 132 tys. zł. Uroczyste przekazanie z rąk wicemarszałka Województwa Małopolskiego Tomasza Urynowicza, odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie. W ramach projektu zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa pod istniejącym skateparkiem na nawierzchnię betonową. Ponadto przewiduje się wykonanie nawierzchni bezpiecznej pod tworzonym obiektem typu street workout wraz z montażem zestawu urządzeń do treningu siłowego. Na terenie street workout zamontowana zostanie także lampa ledowo- solarna. Inwestycja zlokalizowana zostanie obok istniejącego kompleksu boisk Orlik.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .