Czchów. Pozostało kilka dni
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 21 czerwca 2019 21:27

Tylko do 26 czerwca 2019 r. można złożyć ankietę dotyczącą  „Studium Techniczno Ekonomiczno Środowiskowego (STEŚ) dla zadania pn.: Budowa i przebudowa drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko –Nowy Sącz odc. II” z Państwa uwagami bądź wnioskami co do przebiegu trasy. Wypełnione ankiety można składać w Urzędzie Miejskim w Czchowie na dzienniku podawczym (do przygotowanej do tego celu urny) w Biurze Obsługi Klienta (sala nr 3) na parterze budynku Urzędu lub przesłać bezpośrednio na adres: Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . 

 
    
- Zachęcam do wypełnienia i wysłania ankiety. W ten sposób cała nasza lokalna społeczność włączyłaby się opracowanie tego dokumentu. Samorząd naszej gminy przeanalizował wszystkie warianty zaproponowane przez projektantów. Wszystkie zostały przez nas odrzucone. Na spotkaniu w Iwkowej ustaliliśmy przebieg trasy. Naszym zdaniem propozycje samorządów są nie tylko wariantem najtańszym, ale także najbardziej akceptowalnym przez mieszkańców regionu brzeskiego i nowosądeckiego – mówi naszej redakcji Marek Chudoba, burmistrz gminy Czchów.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .