Szczurowa. Będzie Klub Seniora
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 29 maja 2019 22:39

Powstanie Klub Seniora. Gmina Szczurowa pozyskała środki finansowe z budżetu państwa na utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w otwartym konkursie ofert w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, edycja w 2019 r. W ramach inwestycji zostaną zaadaptowane i przebudowane  pomieszczenia o powierzchni 81,42 m² w budynku Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu zlokalizowanego w Szczurowej przy ul. Rynek 4 pod utworzenie Klubu Senior+.
 


Pod działanie placówki zostaną przystosowane dwa pomieszczenia, w których będzie utworzony aneks kuchenny i sala spotkań seniorów, korytarz wraz z szatnią oraz toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sala spotkań będzie wyposażona w stoły, krzesła, kanapy i telewizor, a aneks kuchenny w meble kuchenne, sprzęt AGD oraz urządzenia i naczynia do przygotowywania i spożywania posiłków. Całkowita wartość inwestycji wynosi 209 490,00 zł, z czego kwota 150 000,00 zł stanowi dofinansowanie. Termin zakończenia inwestycji przewiduje się do 31 grudnia 2019 r. Po zakończeniu inwestycji Klub Senior+ będzie działał w strukturach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .