Powiat Tarnowski. Uwaga: spore utrudnienia
WYDARZENIA - Region Tarnowski
sobota, 04 maja 2019 21:15

Przez kilka dni od 7 maja (wtorek) do 10 maja (piątek) zostanie wymieniona nawierzchnia na moście drogowym w miejscowości Ostrów na rzece Dunajec w ciągu drogi powiatowej 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice. Obiekt będzie całkowicie wyłączony z ruchu na czas remontu. Zamknięcie mostu nastąpi 7 maja od godziny 6.00.Objazd, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, z Wierzchosławic drogą wojewódzką 975 do miasta Wojnicz, a następnie drogą krajową 94 oraz ulicą Krakowską i Czerwonych Klonów w Tarnowie. Z uwagi na duże natężenie ruchu sugeruje się omijanie węzła autostradowego Tarnów - Mościce i wjazd do miasta na węźle autostradowym Tarnów - Centrum.

Kierowców z gmin Radłów oraz Wietrzychowice prosi się o wybieranie w miarę możliwości wjazdu do Tarnowa drogą 973 od strony Żabna. Na moście zostanie na czas remontu dopuszczony ruch pieszo-rowerowy. Kierowców prosi się o zwracanie uwagi na tablice informacyjne oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania. – Remont mostu był planowany od wielu miesięcy. Musimy go wyłączyć z ruchu, bo nie ma innego sposobu przeprowadzenia remontu. Za trudnienia przepraszamy – mówi naszej redakcji wicestarosta tarnowski Jacek Hudyma.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .