Reklama
Gnojnik. Zgłoszenia do końca kwietnia
WYDARZENIA - Gnojnik
niedziela, 28 kwietnia 2019 00:00

Tylko do 30 kwietnia można składać wnioski o przyznanie nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, a także nagród za osiągnięcia w dziedzinie sportu. Nagrody i wyróżnienia w dziedzinie kultury mogą być przyznawane: osobom fizycznym, grupom, stowarzyszeniom lub zespołom z terenu Gminy, które zajmują się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną kultury Gminy Gnojnik na podstawie całokształtu działalności lub pojedynczych osiągnięć o istotnym znaczeniu.


Wnioski o przyznanie nagrody w dziedzinie kultury i sztuki mogą składać: osoby fizyczne, grupy, stowarzyszenia i zespoły z terenu Gminy Gnojnik, placówki oświaty z terenu Gminy,
- instytucje i podmioty zajmujące się organizowaniem i prowadzeniem działalności kulturalnej, Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Opieki Społecznej Rady Gminy w Gnojniku oraz  Dyrektor Centrum Kultury. - Zachęcam wszystkich do zapoznania się z regulaminie. Nagrody to nasz sposób uhonorowania osób szczególnie zasłużonych – mówi wójt Sławomir Paterek.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .