Reklama
Czchów. Nowy radiowóz dla policji
WYDARZENIA - Czchów
sobota, 23 lutego 2019 21:22

Od lat wspieramy policjantów. Jakkolwiek nie jest to zdanie własne gminy, uznaliśmy, że bezpieczeństwo naszych mieszkańców to kwestia priorytetowa. Dlatego przekazliśmy pieniądze na zakup nowego auta do czchowskiej policji. Wspieraliśmy Komisariat w latach poprzednich – zapewnia burmistrz Czchowa, Marek Chudoba. Niedawno Komisariat Policji w Czchowie wzbogacił się o nowy radiowóz, zakupiony dzięki wspólnym staraniom samorządu w Czchowie i Komendy Wojewódzkiej Policji w KrakowiePolicjanci otrzymali kluczyki do nieoznakowanego opla astry, który będzie doskonałym narzędziem w ograniczaniu przestępczości i zapewnianiu bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego w gminie Czchów.

W przekazaniu pojazdu uczestniczyli burmistrz Czchowa Marek Chudoba oraz Komendant Powiatowy Policji w Brzesku młodszy inspektor Bogusław Chmielarz. Samochód uroczyście przyjęli policjanci z Komisariatu Policji w Czchowie, z komendantem podinspektorem Piotrem Wójciakiem na czele. Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł. insp. Bogusław Chmielarz w imieniu własnym i wszystkich policjantów z Komisariatu Policji w Czchowie podziękował burmistrzowi za wsparcie finansowe udzielone na zakup nowego radiowozu, który będzie wykorzystywany przez policjantów do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu brzeskiego, w szczególności jednak terenu gminy Czchów. Z kolei burmistrz Czchowa pogratulował Komendantowi pozyskania nowego radiowozu, a policjantom życzył bezpiecznej służby z jego wykorzystaniem. Wszyscy zebrani zgodnie stwierdzili, że zakup radiowozu jest dowodem na wzorową współpracę brzeskiej Policji z samorządami. - Na tym nasza pomoc dla policji nie kończy się – zapewnia burmistrz Chudoba.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

ikp2a

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .