Reklama
Lewniowa. Warsztaty kulinarne
WYDARZENIA - Dębno
środa, 06 lutego 2019 20:33

Niedawno w Domu Strażaka w Lewniowej odbył się warsztat kulinarny pn. „Kulinarnie mocni” i warsztat żywieniowy pn. „Akademia żywieniowa” zorganizowane przez Bank Żywności w Krakowie. Zajęcia organizowane są w  ramach kolejnej edycji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 jako działania towarzyszące. Warsztaty skierowane są do osób korzystających z pomocy żywnościowej.


Warsztaty poprowadziła trenerka i specjalista ds. edukacji pani Marta Lutak, która wspólnie z uczestnikami przygotowywała takie potrawy jak: Ciasto 3 BIT, sałatka ryżowa z szynką, roladki z tortilli, kasza gryczana zasmażana z kurczakiem, zwijane paluchy pizzowe, rozgrzewający napój imbirowy- omawiając ich skład i wartości odżywcze. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kolejnych warsztatach proszone są o zgłoszenie w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnojniku celem zadeklarowania uczestnictwa.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .