Witold Kozłowski oficjalnie kandydatem na marszałka. Bochenek przewodniczącym sejmiku
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 16 listopada 2018 20:50

wkozlowsk2018sKomitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził kandydatów na marszałka, wicemarszałków, członków zarządu i przewodniczącego sejmiku w województwie małopolskim. Rekomendowanym kandydatem na marszałka województwa został Witold Kozłowski, na wicemarszałków zaproponowano Łukasza Smółkę i Tomasza Urynowicza. Członkami zarządu mają zostać Anna Pieczarka oraz Marta Malec-Lech. PiS na stanowisko przewodniczącego sejmiku przedstawiło kandydaturę Rafała Bochenka.

Witold Kozłowski to były sekretarz powiatu nowosądeckiego i radny wojewódzki PiS kilku kadencji. W latach 2005 – 2006 sprawował funkcję przewodniczącego sejmiku. W czerwcu tego roku Witold Kozłowski zrezygnował z pracy w urzędzie powiatu nowosądeckiego i objął stanowisko prezesa zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Pierwsze posiedzenie sejmiku województwa małopolskiego odbędzie się w poniedziałek.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .